Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Superior Spa Hotel Olympia, ubytování Karlovy Vary

Čtyřhvězdičkový hotel Olympia se nachází v Karlových Varech, v jedinečném lázeňském městě s unikátními minerálními prameny, v blízkosti nejznámějšího karlovarského pramene "Vřídla" a dalších minerálních pramenů. Poloha hotelu je ideální s výhledem na park a lázeňské lesy, řeku a překrásnou architekturu okolních lázeňských domů. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V lázeňském hotelu je poskytována komplexní lázeňská léčba. Všechny procedury jsou poskytovány pod jednou střechou. V nabídce jsou tradiční klasické i alternativní metody léčby: koupele, masáže, elektroléčba, termoléčba, magnetoterapie, lymfatická drenáž, oxygenoterapie, atd. ... K dispozici je také fitness, sauna,… Více… solárium, whirlpool, hydroxer a bazén.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Superior Spa Hotel Olympia - Vybavení pokojů

Ubytování je poskytováno v plně klimatizovaných dvoulůžkových pokojích a apartmá vybavených vším komfortem: koupelna, WC, fén, mini bar, TV SAT, rádio, přístup k internetu, domácí video, přímý telefon.
Většina pokojů má výhled na okolní lázeňské lesy a překrásnou architekturu okolních lázeňských domů, ostatní pokoje jsou s výhledem do atria.

Superior Spa Hotel Olympia - Možnosti stravování

Snídaně se podávají formou švédského stolu, na oběd a na večeři je výběr z několika jídel dle každé diety, dále salátový a ovocný bufet. V restauraci na francouzský styl jsou podávána typická jídla české kuchyně i jídla mezinárodní kuchyně.
Lobby bar hotelu nabízí relaxaci v příjemném prostředí a výběr netradičních moučníků a míchaných nápojů.
Na požádání zajistíme oslavy různých jubileí, slavnostní večeře, cocktail party apod. Pro milovníky pikniků v přírodě zajistíme grilování masa a ryb na vlastním rybníku v romantickém zákoutí Karlových Varů.

Superior Spa Hotel Olympia - Okolí ubytování

Nejlepší formou aktivního odpočinku jsou procházky po okolních lázeňských lesích (160 km značených turistických cest). Hotel nabízí plavání v termálních bazénech, možnost hrát tenis, golf, squash, kuželky, jízdu na koních, zapůjčení horského kola, rybolov na vlastním rybníku s piknikem,v blízkosti je sportovní střelnice, dostihové závodiště, a skvělé podmínky pro lyžování v blízkých horských střediscích Krušných hor.
Dále nabízí zájezdy do okolí lázeňská města, hrady a zámky, městské památkové rezervace, přírodní rezervace, ZOO, jeskyně, exkurse do proslulých značkových závodů pivovar, likérka, sklárna, porcelánka apod.
Karlovy Vary jsou městem mezinárodních filmových festivalů a festivalů moderní a klasické hudby, hudebních soutěží operní pěvecká soutěž, jazzový festival, soutěže lidových souborů apod. Během lázeňské sezony se na kolonádě uskutečňují promenádní koncerty,v průběhu celého roku pravidelné koncerty karlovarského symfonického orchestru a lázeňského orchestru. V divadle se konají dramatická, operní a operetní představení. Ve městě jsou kasina, diskotékové a taneční kluby, noční kluby.

Fotografie Superior Spa Hotel Olympia

Superior Spa Hotel Olympia
Zvětšit fotografii

Mapa Superior Spa Hotel Olympia

Velká mapa