Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Minihotel Vitex, ubytování Praha 4

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, ledničku, WiFi - zdarma. Celková ubytovací kapacita je 20 míst. Autem, můžete zaparkovat zdarma u hotelu nebo si pronajmout garáž. Z vlakového nádraží nebo na letišti, můžeme vám s převodem. Minihotel VITEX v Praze se nachází v krásné a klidné části Prahy, 7 minut tramvají od historického centra (2.8 km Tančící dům) (Karlovo náměstí 3.2 km) 10 minut chůze od (Kongresové centrum Praha), 10-minutové chůze od pevnosti Vyšehrad. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, ledničku, WiFi - zdarma, Varné konvice. Celková ubytovací… Více… kapacita je 20 míst. Autem, můžete zaparkovat zdarma u hotelu nebo si pronajmout garáž. Z vlakového nádraží nebo na letišti, můžeme vám s převodem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Minihotel Vitex - Nabízené služby

Slevy Děti do 3 let zdarma Děti do 12 let 50% sleva

Minihotel Vitex - Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven sprchou, WC. * ledničku * WiFi - zdarma * Varné konvice

Minihotel Vitex - Možnosti stravování

Ceny zahrnují: bez stravování Možnost dokoupení snídaně za cenu (5 Euro). Jen 250 m od pensionu se nachází restaurace.

Minihotel Vitex - Okolí ubytování

Minihotel VITEX v Praze se nachází v krásné a klidné části Prahy, 7 minut tramvají od historického centra (2.8 km Tančící dům) (Karlovo náměstí 3.2 km) 10 minut chůze od (Kongresové centrum Praha), 10-minutové chůze od pevnosti Vyšehrad. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, TV se satelitním příjmem, WiFi, bez lednice. Celková ubytovací kapacita je 18 míst. Autem, můžete zaparkovat zdarma u hotelu nebo si pronajmout garáž. Z vlakového nádraží nebo na letišti, můžeme vám s převodem.
Tramvajové zastávky 250 m Autobusové zastávky 300 m Metra 1.2 km Centra 1.5 km Autobusového nádraží 4.5 km Vlakového nádraží 4 km Letiště 15 km

Fotografie Minihotel Vitex

Minihotel Vitex
Zvětšit fotografii

Mapa Minihotel Vitex

Velká mapa