Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel White House, ubytování Praha 5

Hotel White House se nachází v klidné pražské čtvrti Prahy 5 Jinonicích. Je obklopen hojnou zelení a je vzdálený kolem 15 minut jízdy autem od historického centra Prahy. Pokud nejste vlastníkem automobilu, využití městské hromadné dopravy vyjde na 20 minut. Zastávka metra Jinonická (300m), autobusu (100 m). Hotel White House nabízí služby, mezi které patří restaurace s příjemným posezením a dobrým jídlem, bar na večerní posezení a odreagování po náročném dni, sauna, směnárna, trezor pro úschovu cenných věcí, praní a žehlení oblečení, průvodcovské služby a informace, výlety, salónek, prodej upomínkových předmětů. Hosté mají možnost využít zdarma hotelové parkoviště, nebo placenou garáž. Relaxační centrum, sloužící… Více… nejen ubytovaným hostům tak i návštěvníkům, nabízí vířivou vanu Whirlpool, saunu, masážní sprchu, bazén.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel White House - Vybavení pokojů

Hotel White House nabízí ubytování v mnoha nekuřáckých pokojích různých velikostí a to od jednolůžkových až po apartmány. Pokoje jsou standardně vybaveny sprchou, toaletou, televizí se satelitem, rádiem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet. Host hotelu White House má zdarma snídani v bufetu, možnost si zaplavat v krytém bazénu nebo zajít do fitness. Jako třešnička je hotelová zahrada kterou hotel White House doporučuje navštívit.

Hotel White House - Okolí ubytování

V okolí hotelu najdete velké nákupní centrum Nový Smíchov s hypermarketem Tesco, které je otevřené 7 dní v týdnu do 24:00. Mimo jiné je možnost navštívit 2 multikina, poštu, bazén a několik bank. V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací, pizzerií, café a hospůdek, mimo jiné i značková restaurace přímo v pivovaru STAROPRAMEN, kde můžete ochutnat veškerou produkci tohoto pivovaru v té nejlepší kvalitě!

Fotografie Hotel White House

Hotel White House
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel White House

Velká mapa