Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Omega, ubytování Brno

Hotel OMEGA BRNO *** nabízí svým hostům pohodlné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. Příjemné a komfortní ubytování, výhodná poloha hotelu nedaleko centra Brna, stejně jako snadná dostupnost MHD činí z hotelu OMEGA BRNO *** oblíbené ubytovací zařízení pro mnoho návštěvníků Brna. Hotel OMEGA BRNO *** nabízí svým hostům pohodlné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem, WC, telefonem a kabelovou televizí. Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného bufetu. K dispozici je pokoj s bezbariérovým přístupem. Příjemné a komfortní ubytování, výhodná poloha hotelu nedaleko centra Brna, cca 500 m od areálu BVV a v bezprostřední blízkosti haly Rondo,… Více… stejně jako snadná dostupnost MHD činí z hotelu OMEGA BRNO *** oblíbené ubytovací zařízení pro mnoho návštěvníků Brna. K dispozici jsou kromě ubytování hlídané hotelové garáže, restaurace-vinárna, pivnice, salonek pro 15 osob a vybavené konferenční centrum s cca 50 místy. Areál hotelu pokrývá bezdrátový internet (Wifi). Ve volném čase mohou hosté využít hotelový squash kurt. Recepce je v provozu 24 hodin.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 070 Kč za pokoj na noc!

Hotel Omega - Vybavení pokojů

Hotel OMEGA BRNO *** nabízí svým hostům pohodlné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. Pro Vaše pohodlí jsou prostorné pokoje vybaveny koupelnou se sprchou a fénem, WC, kabelovou televizí,  volným připojením k internetu, pracovním stolem s lampou a telefonem.

Hotel Omega - Možnosti stravování

Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného bufetu. Součástí hotelu je restaurace, která nabízí výběr z pestré palety domácí i čeké kuchyně.

Hotel Omega - Okolí ubytování

Hotel OMEGA *** má výhodnou polohu nedaleko centra Brna, cca 500 m od areálu BVV a v bezprostřední blízkosti haly Rondo. Hotel je snadno dostupný z MHD zastávky.
Hotel je snadno dostupný vlastním automobilem hosta. Auta lze parkovat v hlídané a uzavřené garáži. Hotel je snadno dostupný z MHD zastávky.

Fotografie Hotel Omega

Hotel Omega
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Omega

Velká mapa