Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Galeta, ubytování Karlovy Vary

Apartmány Galeta se nachází v samotném centru Karlových Varů, nedaleko termálních pramenů na Mlýnské kolonádě. Apartmány Galeta se nachází v samotném centru Karlových Varů, nedaleko termálních pramenů na Mlýnské kolonádě. Nebízí moderní a pohodlné ubytování s vlastním stravováním. Každý apartmán je pokryt Wi-Fi signálem, a to zdarma. Součástí apartmánů je kuchyň, určená pro přípravu vlastních jídel. Apartmány jsou útulné a jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou. Každý apartmán má vlastní koupelnu a WC.Parkovat lze za poplatek na přilehlém parkovišti.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 500 Kč za pokoj na noc!

Apartmány Galeta - Vybavení pokojů

Součástí apartmánů je kuchyň, určená pro přípravu vlastních jídel. Apartmány jsou útulné a jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou. Každý apartmán má vlastní koupelnu a WC. Každý apartmán je pokryt Wi-Fi signálem, a to zdarma.

Apartmány Galeta - Možnosti stravování

Stravování je vlastní. K přípravě jídel lze využít plně vybavenou kuchyňku. Nejbližší restaurace je cca 5 minut od apartmánu.

Apartmány Galeta - Okolí ubytování

Apartmány Galeta se nachází v jedné z klidných okrajových čtvrtí v Karlových Varech – Drahovicích, 10minut chůze od centra. V blízkosti najdete lázeňské centrum s krytým bazénem. K hlavnímu vlakovému a autobusovému nádraží dojdete za 5 minut pěšky.
Apartmány jsou snadno dostupné vlastním automobilem, který lze za poplatek zaparkovat na přilehlém parkovišti. Vlakové a autobusové nádraží je od apartmánů vzdálené cca 5 minut chůze.

Fotografie Apartmány Galeta

Apartmány Galeta
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Galeta

Velká mapa