Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Villa Anton, ubytování Karlovy Vary

Vila Anton stojí  v historickém centru Karlových Varů, cca 5 minut chůze od Alžbětiných lázní. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi, hosté mají k dispozici terasu s grilem, pro děti je postaveno dětské hřiště. Vila Anton se vyznačuje ideální polohou v pěší zóně, přímo v centru města Karlovy Vary, a zároveň v blízkosti lázeňských lesů s možností procházek. Pro hosty je zde připraven 1 apartmán a 2 pokoje s možností přistýlky, každý se samostatnou koupelnou se sprchou a WC, kompletně vybavená kuchyňka s lednicí. Hosté mohou využívat příjemného posezení na zahradní terase.Parkování je k dispozii zdarma přímo u objektu. Celá vila je pokrtá Wi-Fi signálem zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za osobu na noc!

Villa Anton - Nabízené služby

Všichni hosté vily Anton mají 10 - 15 % slevu na lázeňské služby v Alžbětiných lázní (2 min. od vily). Slevy při dlouhodobém ubytování a mimo sezónu jsou možné dle dohody. Zdarma je i doprava mezi letištěm v Karlových Varech, za poplatek lze zřídit odvoz na letiště Praha.

Villa Anton - Vybavení pokojů

Pro hosty je připraven 1 apartmán a 2 pokoje s možností přistýlky, každý se samostatnou koupelnou se sprchou a WC, kompletně vybavená kuchyňka s lednicí, pokoje vybaveny pračkou a žehličkou, satelitním přijímačem + WIFI free hotspot.

Villa Anton - Možnosti stravování

Hosté mohou pro přípravu jídel využívat společné kuchyně.

Villa Anton - Okolí ubytování

Vila se nachází téměř v úplném centru Karlových Varů, přesto však v klidné části a pěší zóně. Přírodní prameny najdete cca 10 minut chůze od domu. Karlovarské Dolní nádraží je od vily Anton vzdálené 1,5 km a na hlavní autobusové nádraží dojdete pěšky za 5 minut. V okolí je mnoho restauračních zařízení a obchodů.
Vila je snadno dostupná vlastním automobilem, který lze bezplatně parkovat na pozemku vedle vily. Karlovarské Dolní nádraží je od vily Anton vzdálené 1,5 km a na hlavní autobusové nádraží dojdete pěšky za 5 minut.

Fotografie Villa Anton

Villa Anton
Zvětšit fotografii

Mapa Villa Anton

Velká mapa