Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Eden - Rezidence Eden, ubytování Luhačovice

Dopřejte si luxusní ubytování v intimním prostředí vyhlídkových apartmánů Eden v Luhačovicích. Zařízení otevřeno od července 2014. Ubytování je určeno nejen pro náročnou klientelu, ale také pro rodinu s dětmi. Nadstandartně vybavené apartmány přivítají klienti, kteří vyhledávají soukromí a diskrétnost. V Rezidenci Eden je pro hosty připraveno dvanáct samostantých vilek se slunečními terasami... Rezidence Eden představuje 12 atraktivně řešených luxusních vilek.  Architektonicky unikátní objekty s terasami nabízejí nadstandardní prostor přímo v srdci města, přitom však zaručují svým hostům soukromí a krásný výhled na okolí Luhačovic. Komplex je navržen tak, aby vytvářel uzavřený rezidenční areál přístupný… Více… po schodišti či osobním výtahem užívaným pouze hosty apartmánů. Výhodou je velmi dobrý přístup k objektu s možností parkování na soukromém parkovišti. Zelená střecha s udržovaným trávníkem tvoří podstatnou část střešního pláště, na němž jsou apartmány vystavěny. Vzhledem k tomu, že se jedná o nástavbu na střeše obchodního domu, jsou hostům na dosah veškeré služby a obchody jako potraviny, oděvy, lékárna, drogerie a papírnictví.         

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 245 Kč za osobu na noc!

Apartmány Eden - Rezidence Eden - Vybavení pokojů

Stylové dvoupodlažní apartmány o užitné ploše 85m2 jsou nabízeny ve dvou variantách, které se liší podle umístění především orientací vstupu a uspořádáním podlaží včetně oken. Výhled z ložnice je směrován na terasu a zelenou střechu nad obývacím pokojem, obytná terasa je s interiérem propojena širokým francouzským oknem.
V I. NP apartmánu se nachází zádveří s vestavěnými skříněmi, plně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnka, trouba, varná deska, varná konvice, nadobí) s jídelnou, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a křeslem, televizním stolkem, satelitní telvizí a wifi internetem.
Ve II. NP je ložnice s manželskou postelý a koupelna s toaletou. 
Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizaci, podlahovým vytápěním včetně koupelen. 

Apartmány Eden - Rezidence Eden - Možnosti stravování

Hostům Apartmánů Eden je k dispozici stravování v partnerském hoteu vzdáleném 5 minut chůze. 

Apartmány Eden - Rezidence Eden - Okolí ubytování

Lázeňské město Luhačovice se nachází v jihovýchodní části České republiky, ve Zlínksém kraji. Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňksé léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí,diabetu a pohybového aparátu. 

Fotografie Apartmány Eden - Rezidence Eden

Apartmány Eden - Rezidence Eden
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Eden - Rezidence Eden

Velká mapa