Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Lašská chalupa, ubytování Kunčice pod Ondřejníkem

Kde je odpočívat snadné? V Beskydech na Lašské chalupě! Přijeďte do Beskyd do malebného městečka Kunčice pod Ondřejníkem a načerpat energii hor a skvěle si odpočinout. Po dlouhém dni procházek vás jistě nadchne možnost odpočívat v našem privátním wellness. V areálu máme hřiště na tenis, volejbal, košíkovou, nohejbal. Venku najdete také ruské kuželky,stolní tenis. Děti si můžou hrát v dětském koutku v restauraci i na venkovním hřišti před penzionem. Restaurace je otevřena pouze pátek - neděle. Ostatní dny je restaurace UZAVŘENA. Lašská chalupa je areál, který se skládá ze 2 samostatných budov, které jsou od sebe vzdálené 50m. Před penzionem máme nádherné dětské hřiště, kde nemusíte mít strach o vaše… Více… děti.  Wellness: nabízíme různé druhy saun, infrasaunu, finskou saunu a klasickou saunu . Dále u nás naleznete masážní sprchy, vodopád a v neposlední řadě osvětlenou vířivku. Vše můžete završit příjemným posezením na terase, kde je nádherný výhled na panaroma Beskyd Pokud budete mít jakýkoliv dotaz,tak neváhejte napsat na email: lasskachalupa@gmail.com, nebo zavolat na telefonní číslo 734 711 914.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Lašská chalupa - Nabízené služby

V období od 9.11 - 10.11.2019 máme Svatomartínské hody. Veškeré informace najdete na naších webových stránkách: www.lasskachalupa.cz

Lašská chalupa - Vybavení pokojů

12 pokojů včetně 2 apartmánů pro 4 osoby, 2x 1-lůžkový pokoj, 7x 2-lůžkový, 1x 3-lůžkový
Všechny pokoje mají své sociální zařízení (sprchový kout, fén, umyvadlo, WC, podlahové vytápění). V každém pokoji je lednice, televize+satelit, přípojka na internet, trezor. Do každého pokoje lze přidat dětskou postýlku - součást vybavení penzionu.
Přistýlka: dítě 223,- Kč/noc. Přistýlka je určena jen pro děti ve věku 3-12 let.
Důležité upozornění: Při rezervaci pokoje se informujte dopředu, kde se Váš pokoj nachází!

Lašská chalupa - Možnosti stravování

Restaurace nabízí příjemné posezení a velký výběr jídel a nápojů. Vaříme poctinou českou domácí kuchyň. Celková kapacita restaurace je 40 míst. K dispozici máme taky velkou terasu, kde je nádherný výhled na celé Beskydy. Pro nejmenší strávníky máme k dispozici hrací koutek, nebo velké dětské hřiště, které se nachází před pensionem. Interiér je zařízený v selském stylu. Prostory restaurace jsou vhodné k pořádání firemních večírků, výjezdních zasedání, oslav, narozenin, svateb apod. Restaurace je otevřena pouze pátek - neděle. Ostatní dny je restaurace UZAVŘENA.

Lašská chalupa - Okolí ubytování

Pension se nachází v samém srdci beskyd a to v Kunčicích pod Ondřejníkem.Z pensionu je pekný výhled na celé panaroma beskyd. V okolí pensionu jsou vyznačené pěší i cyklistické stezky. 
Do pensionu se můžete dostat autem i vlakem. Z vlakového nádraží je to na pension cca 15 min cesty. 

Fotografie Lašská chalupa

Lašská chalupa
Zvětšit fotografii

Mapa Lašská chalupa

Velká mapa