Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


eFi Hotel, ubytování Brno

Hotel Brno Aparthotel eFi Hotel se nachází nedaleko centra Brna, asi 7 minut chůze, v nově zrekonstruovaném objektu eFi Palace na ulici Bratislavská 52. V hotelu jsou k dispozici jednopokojové a dvoupokojové apartmány, dvoupokojové mezonetové apartmány s terasou a jeden luxusní apartmán se třemi ložnicemi. Všechny apartmány s rozlohou od 24 do 164 m2 jsou plně vybaveny a přizpůsobeny pro provoz v režimu aparthotelu. Každý apartmán má vlastní kuchyňský kout. Hotel má vlastní parkování ve dvoře komplexu eFi Palace s kontrolovaným vjezdem po celý den. Hotelová recepce je v provozu nonstop.   Hotel Brno Apartmánový eFi Hotel Brno se nachází nedaleko centra Brna, asi 7 minut pěšky, v rámci komplexu eFi Palace Hotel na ulici Bratislavská 52,… Více… Brno. eFi Hotel Brno byl kompletně zrekonstruován v roce 2013. V hotelu jsou k dispozici jednopokojové a dvoupokojové apartmány, dvoupokojové mezonetové apartmány s terasou a jeden luxusní apartmán se třemi ložnicemi. Všechny apartmány s rozlohou od 24 do 164 m2 jsou plně vybaveny a přizpůsobeny pro provoz v režimu aparthotelu. Každý apartmán má vlastní kuchyňský kout. eFi Hotel Brno má vlastní parkování v areálu komplexu eFi Palace s kontrolovaným vjezdem po celý den. Možnost rezervace parkovacího místa před Vaším příjezdem do hotelu. Poplatek za parkování na jeden den činí 150 Kč za auto a 100 Kč za motocykl. Hotelová recepce je v provozu nepřetržitě. eFi Hotel Brno disponuje také dvěma bezbariérovými pokoji plně uzpůsobenými pro osoby s omezenou pohyblivostí. Ke každému hotelovému účtu dostanou hosté klubovou kartu, se kterou mohou uplatnit 5% slevu v hotelové restauraci Stará Tkalcovna a ve stylové kavárně eFi Cafe Reduta na Zelném trhu. u výhod

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

eFi Hotel - Vybavení pokojů

Našim hostům nabízíme apartmány, které jsou situovány do dvou křídel hotelového komplexu. Ve druhém, třetím, čtvrtém a pátém patře uličního křídla se nachází 46 dvoulůžkových apartmánů. Dispozice: vstupní chodba, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC), obývací pokoj s kuchyňskou linkou. Některé z těchto apartmánů disponují také balkónem. K dispozici je také pět čtyřlůžkových apartmánů se dvěma ložnicemi. Dispozice: vstupní chodba, koupelna s vanou, WC), obývací pokoj s kuchyňskou linkou, v kterém se nachází sofa, které lze rozložit na plnohodnotné pohodlné dvoulůžko, a samostatná ložnice.
V 5. patře uličního křídla je 6 dvoupatrových čtyřlůžkových apartmánů. Dispozice: vstupní chodba, samostatné WC, obývací pokoj s terasou a sofa, které lze rozložit na plnohodnotné pohodlné dvoulůžko, koupelna s WC, bidetem a vanou, další ložnice s luxusními postelemi King Koil. Horní terasa s venkovním posezením.
Ve dvorním křídle se nachází 22 dvoulůžkových apartmánů Executive a 5 čtyřlůžkových apartmánů Executive, které jsou rozmístěny do 5 nadzemních podlaží. Apartmány Executive jsou navíc vybaveny klimatizací a luxusními postelemi King Koil a všechny disponují terasou orientovanou do klidného dvora.
V 5. podlaží dvorního křídla je mezonetový klimatizovaný apartmán VIP de Luxe se 3 ložnicemi  a s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a posezením pro pohodlné jednání nebo odpočinek.
Varianty uspořádání lůžek - Všechny pokoje i ložnice jsou dvoulůžkové a lze je uspořádat jako novomanželskou postel (Double) nebo se samostatnými postelemi (Twin).  
Kuchyňská linka v každém apartmánu je vybavena sporákem, mikrovlnnou troubou s grilem a horkovzdušnou konvekcí, ledničkou a varnou konvicí.
V každém pokoji je Smart TV se satelitním příjmem.
V celém hotelu je bezplatné připojení na internet Wi-Fi.

eFi Hotel - Možnosti stravování

Restaurace STARÁ TKALCOVNA s kapacitou 80 míst nabízí snídaně, obědy i večeře. Jídla a la carte, speciální večerní menu a polední menu.
Snídaně podáváme formou bufetových stolů obsahujících výrobky naší skvělé kuchyně.

eFi Hotel - Okolí ubytování

Do 10 minut chůze do centra, 2 min. od zastávky MHD Körnerova (Tramvaj, noční autobus)

Fotografie eFi Hotel

eFi Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa eFi Hotel

Velká mapa