Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion na Starém Brně, ubytování Brno

Penzion na Starém Brně se nachází jen pět minut chůze od brněnského výstaviště a poskytne vám místo pro ubytování a relaxaci po náročném veletržním dni, obtížném jednání nebo při jakékoliv významné příležitosti, která vás přivedla do moravské metropole. Penzion na Starém Brně se nachází jen pět minut chůze od brněnského výstaviště a poskytne vám místo pro ubytování a relaxaci po náročném veletržním dni, obtížném jednání nebo při jakékoliv významné příležitosti, která vás přivedla do moravské metropole. Penzion se nachází v historických prostorách proslulého augustiniánského kláštera, jehož opatem byl i Johann Gregor Mendel, který zde objevil a formuloval teorii dědičnosti. Penzion vám nabízí ubytování… Více… v těsném sousedství známé vinárny "U královny Elišky", kde můžete dokončit započatá jednání, oslavit významnou událost nebo jen tak pobýt s přáteli.Penzion má pět dvoulůžkových pokojů, jeden jednolůžkový pokoj a jedno apartmá. Brněnské výstaviště - BVV - i Brno a jeho centrum vám jsou z našeho penzionu opravdu na dosah. Klid, který penzion nabízí, vám umožní poznat Brno z té lepší, klidnější stránky.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 990 Kč za pokoj na noc!

Penzion na Starém Brně - Vybavení pokojů

Penzion má pět dvoulůžkových pokojů, jeden jednolůžkový pokoj a jedno apartmá. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a většina pokojů je vybavena televizorem. Pokoje jsou pokryty Wi-Fi signálem a v penzionu je také možný přístup na internet prostřednictvím PC pointu.

Penzion na Starém Brně - Možnosti stravování

Penzion nabízí svým hostům možnost zakoupení ke svému pobytu snídaně.

Penzion na Starém Brně - Okolí ubytování

Penzion se nachází v historických prostorách proslulého augustiniánského kláštera, jehož opatem byl i Johann Gregor Mendel, který zde objevil a formuloval teorii dědičnosti. Samotné centrum Brna je velice blízko penzionu, zároveň však penzion díky své poloze nabízí klidné prostředí, které ocení zejména ti, kdo i v rušném městě hledají klidné a tiché ubytování.
Penzion je velice snadno dostupný vlastním automobilem. Některým zákazníkům, kteří navštěvují penzion poprvé, se často stává, že penzion nemohou najít. Problémem je především nepřehledné odbočení z ulice Úvoz na parkoviště u Baziliky. Při tomto odbočování je nutno přejet přes chodník (o šířce 2-3m) a pokračovat na parkoviště.
Pokud nevlastníte automobil, můžete využít služb dopravního podniku města Brna. Od autobusového nádraží Zvonařka přijedete tramvají k hlavnímu vlakovému nádraží a od hlavního vlakového nádraží se přímou linkou tramvaje č.1 (směr brněnské výstaviště) dostanete na Mendlovo náměstí. Na Mendlově náměstí projdete vpravo dozadu za kostel (Bazilika Nanebevzetí Panny Marie), kde se nachází Penzion na Starém Brně.

Fotografie Penzion na Starém Brně

Penzion na Starém Brně
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion na Starém Brně

Velká mapa