Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Salvator, ubytování Praha 1

Hotel Salvator se nachází v historické budově v centru Prahy, 5 minut chůze od Staroměstského náměstí a 200 metrů od stanice metra Náměstí Republiky. Důležitou součástí hotelu Salvator je včleněná restaurace La Boca a viiný bar Wine Office. Pokoje jsou prostorné a elegantní, s minibarem, satelitní TV a zařízením pro přípravu čaje a kávy. V moderní koupelně najdete fén. Všechny pokoje mají výhled na vnitřní nádvoří nebo klidnou ulici a jsou nekuřácké. Salvator Hotel má také stylovou restauraci La Boca se zahradní terasou, která nabízí pokrmy mezinárodní a české kuchyně, snídaně formou bufetu, lehké obědy a večeře při svíčkách. Hosté si mohou zahrát kulečník nebo využít bezplatné internetové terminály v suterénu… Více… budovy. Některé noci hraje v restauraci jazzová hudba. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. V Hotelu Salvator se nachází vinný bar Wine Office. Nákupní centrum Palladium je přímo za hotelem. Autobusové nádraží Florenc je odtud pouhých 300 metrů a hlavní vlakové nádraží 800 metrů. Turistické centrum „Viva Praga“ je otevřeno denně a najdete ho u hlavního vstupu do hotelu. Tým zkušených pracovníků, kteří jsou buď české národnosti, nebo dlouho žili či žijí v Praze, vám pomůže den po dni naplánovat váš pobyt v Praze podle vašich konkrétních potřeb a přání.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Salvator - Vybavení pokojů

Hotel Salvator nabízí výborné vybavení v podobě dostatečně prostorných pokojů (které vzhledem k historickému charakteru budovy nejsou stejně veliké) s výhledem do tiché Truhlářské ulice nebo do vnitřní zahrady. Pokoje mají vlastní koupelnu, podlahu pokrytou kobercem a jsou vybaveny vysoušečem vlasů, bezplatnými toaletními potřebami, psacím stolem, bezplatným WiFi, telefonem s přímou volbou, satelitní televizí s plochou obrazovkou, minibarem, přístrojem na přípravu čaje nebo kávy a bezpečnostním trezorem. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Nabízíme tyto typy pokojů :
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj Superior
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj Superior
Apartmá

Hotel Salvator - Možnosti stravování

Důležitou součástí hotelu Salvator je včleněná restaurace La Boca, která se rozkládá podél vnitřního dvora a nabízí hostům venkovní zahradní terasu propojenou se 3 stylovými salonky v přízemí a jazzový klub nebo biliárový salonek v gotických sklepích.

Hotel Salvator - Okolí ubytování

Hotel Salvator se nachází přímo v historickém centru města, v Truhlářské ulici, která vede na náměstí Republiky (Republic Square). Zde najdete významné historické památky, jako je například Prašná brána – středověká brána do Starého Města pražského ,Obecní dům (secesní objekt), z jehož balkonu byla v říjnu 1918 vyhlášena nezávislost Československa.
V sousedství hotelu bylo otevřeno největší pražské nákupní centrum „Palladium“.
PŘÍJEZD AUTEMGPS / HOTEL:N´ 50.090203E´ 14.429716PŘÍLET LETADLEMDoprava hotelovým transportemKyvadlová dopravaZ letiště jeďte kyvadlovým autobusem ČEDAZ nebo AE autobusem do stanice "Náměstí Republiky".Veřejná dopravaZ letiště jeďte autobusem č. 100 do konečné stanice "Zličín", přestupte na metro (žlutá "B" linka) a jeďte do stanice "Náměstí Republiky".PŘÍJEZD VLAKEMDoprava hotelovým transportemKontaktujte recepci hotelu emailem hotel@salvator.cz nebo telefonicky +420 222 312 234.Veřejná dopravaZ Hlavního nádraží nebo Nádraží Holešovice jeďte metrem (červená C linka) do stanice Florenc, přestupte na žlutou "B" linku a jeďte do stanice "Náměstí Republiky".Hotel / apartmány se nachází pouze 2 minuty chůze od stanice " Náměstí Republiky".

Fotografie Hotel Salvator

Hotel Salvator
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Salvator

Velká mapa