Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Zámeček Kaliště, ubytování Kaliště

Nově vybudovaný lovecký Hotel na Zámečku se nachází v turisticky lákavé lokalitě Posázaví a přesto v blízkosti Prahy. Restaurace a hotel Posázaví Na zámečku nabízí hostům příjemné ubytování na klidném místě. Hotýlek na Zámečku se nachází v malebné oblasti, kde se narodil malíř Josef Lada. Je postavený ve stylu loveckého zámku, saunu, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi.   Hotel nabízí komfortní ubytování, vinárnu, grilovací věž, restauraci a šlechtický salonek -Hotel je vybudován z divokého kamene, stylizovaný historickým zámeckým nábytkem a dekorován loveckými trofejemi -Pro hosty je k dispozici venkovní bazén, půjčovna koloběžek, paintball, vodní sporty (řeka Sázava) a jiné aktivity   Vlakové nádraží Hvězdonice… Více… je 700 metrů daleko a bezplatné parkování je možné na místě. Restauraci a hotel Na zámečku můžete využít i jako zázemí pro konání svatebních hostin a večírků, firemních akcí a konferencí všeho druhu. Nabídka prostor restaurace a salonku je rozšířena o možnosti zapůjčení špičkové projektové techniky. Na Vaši firemní akci zajistíme cateringové služby.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Zámeček Kaliště - Nabízené služby

Akce - živá hudba, ochutnávka piv, vín, burčáku atd...

Zámeček Kaliště - Vybavení pokojů

Moderně zařízené dvoulůžkové, třílužkové nebo čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a TV nebo společnou koupelnou.
 
Za přistýlky pro maximálně 2 starší děti nebo dospělé se platí 11 EUR na osobu a noc.
Maximální počet přistýlek na pokoji je 2.
Přistýlky jsou na vyžádání a musejí být potvrzeny hotelem.
 

Zámeček Kaliště - Možnosti stravování

K vynikajícím ubytovacím službám našeho penzionu Na zámečku samozřejmě patří i chutná a kvalitní kuchyně. Zakládáme si na přípravě jídel z čerstvých surovin. Naše domácí kuchyně se přizpůsobí Vašim chutím i dietetickým potřebám.Na výběr máte z klasických teplých i studených pokrmů. V našem jídelníčku naleznete také speciality šéfkuchaře. Ochutnejte vynikající vína z naší vinotéky - rádi Vám doporučíme vhodný druh vína k vybranému pokrmu.Pokud si místo vína raději vychutnáte pivo, využijte naší nabídky piv z malých i velkých pivovarů. V letních měsících pro hosty připravujeme venkovní posezení s grilováním!

Zámeček Kaliště - Okolí ubytování

Lesy, pole, louky, řeka, rybníky, velké množství cyklostezek, pěších tůr a vyžití jak pro malé tak velké.
Hotýlek Na Zámečku stojí 50 metrů od řeky Sázavy. Můžete si pronajmout kánoe, šlapadla, jízdní kola a skútry. K dispozici je dětské hřiště. Lze si také pronajmout Hummer a na požádání lze zajistit výuku jízdy s nakladačem, let horkovzdušným balonem a projížďku v kočáře taženém koňmi.
Hotýlek leží 22 minut jízdy od hradů Šternberk a Štiřín a 20 km od zámku Konopiště. Golf a bowling si můžete zahrát ve Vojkově, 15 km daleko. Lyžařský areál Šibeniční Vrch je vzdálený 10 km a tenisové kurty najdete v Říčanech (17 km). Aquapalace Praha je vzdálen 10 minut jízdy.
3km od penzionu se nachází autobusové nádraží 1km vlaková stanice Hvězdonice

Fotografie Zámeček Kaliště

Zámeček Kaliště
Zvětšit fotografii

Mapa Zámeček Kaliště

Velká mapa