Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel "U Šimla", ubytování Karlovy Vary

Hotel „U Šimla“ se nachází v Karlových Varech přímo v areálu dostihového závodiště, které bylo vystavěno v roce 1899 a je nedílnou součástí historie našeho města. Hotel vznikl na přání pana Karla Holoubka v roce 2004, rekonstrukcí v té době již zchátralého objektu „koňácké“ ubytovny. Rok po otevření Hotelu „U Šimla“ vzniklo ve středu našeho závodiště unikátní golfové hřiště, které je přístupné široké veřejnosti. Věříme, že se nám podařilo vytvořit příjemný interiér, ve kterém najdete své útočiště při návštěvě našeho krásného města. Propojením stávající restaurace a nového hotelu vznikl prostorný lobby bar, ve kterém pro Vás rádi uspořádáme rodinné i firemní oslavy. Do lázeňského… Více… centra Karlových Varů se od nás dostanete procházkou za 15 minut, autobusem ze zastávky u hotelu nebo samozřejmě autem, které u nás pohodlně zaparkujete na kamerami hlídaném parkovišti. Milovníci přírody mohou zajít do zdejších lesů plných nejrůznějších altánků a poutních míst. Zdejší vycházkové lesy se mohou pochlubit cestami dlouhými přes 100km. Až budete v Karlových Varech, nezapomeňte se napít ze zdejších léčivých pramenů a 13. pramenu Becherovka.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 792 Kč za osobu na noc!

Hotel "U Šimla" - Nabízené služby

Na Vaše přání Vám po domluvě rádi připravíme uzavřenou rodinnou i firemní oslavu v našem lobby baru, který se nachází mezi restaurací a hotelem „U Šimla“.

Hotel "U Šimla" - Vybavení pokojů

8 dvoulůžkových pokojů s přistýlkami 1 apartmá pro 4-6 osob celková kapacita 20 lůžek + 8 přistýlek

Hotel "U Šimla" - Možnosti stravování

Snažili jsme se vytvořit takové prostředí, ve kterém by jsme se my cítili příjemně, skoro jako doma a doufáme, že i Vy se u nás budete cítit stejně. Najdete u nás místa, ze kterých uvidíte a budete viděni i zákoutí, kde nebudete nikým rušeni.
Na našich letních terasách si užijete slunce i stínu a na té v areálu i krásného výhledu na naše zelené závodiště a golfové hřiště.
Náš bar je dostatečně zásoben širokým sortimentem nealko i alkoholických nápojů a naši kuchaři pro Vás připravují pokrmy nejen ze staročeských kuchařek. Každý den nabízíme polední menu a další speciální nabídky.

Hotel "U Šimla" - Okolí ubytování

Krom ubytování a dobrého jídla Vám také můžeme nabídnout unikátní golfové hřiště přímo uprostřed dostihového závodiště.
Součástí našeho areálu je také dostihové závodiště s tradicí přes 100 let, kde se pravidelně pořádají prestižní dostihové závody.
Karlovy Vary jsou nejznámějším českým lázeňským městem. Není tedy divu, že zde naleznete mnoho atraktivních míst pro odpočinek nebo Váš volný čas. Hotel U Šimla je svou polohou ideálním zázemím pro Vaše aktivity ve městě. Hotel a hospoda jsou od centra Varů pár minut autem nebo cca 10 minut autobusem.

Fotografie Hotel "U Šimla"

Hotel "U Šimla"
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel "U Šimla"

Velká mapa