Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Lázeňský dům Palace Bellaria ****, ubytování Františkovy Lázně

Lázeňský dům Bellarie se nachází v klidné části Františkových Lázní, přímo naproti parku a divadlu Boženy Němcové. Od hlavní budovy Palace I je vzdálen cca 60 metrů a je dostupný přes vlastní parkoviště společné pro Palace I,II a Bellarii. Lázeňské domy PALACE I, II a Bellarie  se nacházejí v klidném centru Františkových Lázní poblíž pěší zóny. Domy jsou od sebe vzdáleny 20 - 60 metrů. LD PALACE je registrován jako nestátní zdravotnické zařízení u Českého inspektorátu lázní a zřídel při MZ ČR. Lékařský zdravotní dohled je zajišťován odborným lékařským personálem. Hotel má vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 2 184 Kč za pokoj na noc!

Lázeňský dům Palace Bellaria **** - Vybavení pokojů

LD Bellaria nabízí luxusní stylové ubytování ve standardu čtyř hvězdiček - exkluzivní prostorné apartmány s balkónem a dvoulůžkové pokoje (1 bezbariérový). Pokoje jsou komfortně vybavené a zařízené v klasicistním stylu. Hotel má vlastní jídelnu a výtah. Léčebné procedury jsou poskytovány v hlavní budově Palace I.

Lázeňský dům Palace Bellaria **** - Možnosti stravování

Servírovany jsou jak domácí tak i zahraniční speciality. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem ze tří menu se salátovým bufetem. Pod domluvě je možné zajistit dietní i bezlepkový program. Během dne si můžete pochutnat na kvalitní kávě s domácími dezerty. Jednou týdně se pořádá večer s živou hudbou. (LD Palace I)

Fotografie Lázeňský dům Palace Bellaria ****

Lázeňský dům Palace Bellaria ****
Zvětšit fotografii

Mapa Lázeňský dům Palace Bellaria ****

Velká mapa