Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Dvůr Stráň, ubytování Sadov

Hledáte ubytování v Karlových Varech a okolí? Penzion Dvůr Stráň se nachází na okraji Karlových Varů v klidném prostředí a nabízí krásné pokoje s výhledem na Krušné hory. Přitom je ale dobře dostupný z rychlostní silnice mezi městy Karlovy Vary – Ostrov. Z jejich center se k němu dostanete za pouhých 10 minut. Je ideálním místem pro ubytování v Krušných horách. Hledáte ubytování v Karlových Varech a okolí? Penzion Dvůr Stráň se nachází na okraji Karlových Varů v klidném prostředí a nabízí krásné pokoje s výhledem na Krušné hory. Přitom je ale dobře dostupný z rychlostní silnice mezi městy Karlovy Vary – Ostrov. Z jejich center se k němu dostanete za pouhých 10 minut. Je ideálním místem pro ubytování… Více… v Krušných horách. Najdete zde příjemné ubytování v plně vybavených apartmánech, pokojích, nebo chatkách.     V areálu Vám bude k dispozici: společenská místnost s pípou a barem, stolní tenis, dětské hřiště, sportovní hřiště, ohniště, pergola s grilem, bazén s terasou a lehátky, půjčovna sportovních potřeb a jízdních kol, jezdecký klub s venkovní jízdárnou a krytou halou, parkoviště, wi-fi. Po dohodě zajistíme hlídání dětí.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 628 Kč za osobu na noc!

Dvůr Stráň - Možnosti stravování

Snídaně: teplý a studený bufet
Večeře: dle nabídky
Pouze pro ubytované hosty, skupiny a akce

Dvůr Stráň - Okolí ubytování

Kolem areálu prochází národní cyklotrasa/cyklostezka. V bezprostřední blízkosti areálu jsou louky a les, výhled na Krušné hory a pozůstatky města Doupov.
Obchod vzdálen 1 km, otevřen Po–So.
V okolí do 10 km: Aquapark, lanové centrum, golfové hřiště, lázně Karlovy Vary,  muzea, řeka – lodě a rafty, běžky, cyklostezky, město Ostrov, historický dřevěný zastřešený most v Radošově, bývalé lázně Kyselka. Dále v okolí: lázně Jáchymov, hrad Loket, Svatošské skály.

Fotografie Dvůr Stráň

Dvůr Stráň
Zvětšit fotografii

Mapa Dvůr Stráň

Velká mapa