Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Akord Ostrava, ubytování Ostrava

Hotel Akord je výhodnou volbou, ať už plánujete návštěvu v Ostravě obchodní nebo soukromé. Hotel nabízí cenově dostupné a komfortní ubytování, přátelský a ochotný personál, zjistíte, že je velmi výhodnou polohu v klidné čtvrti v blízkosti centra Ostravy.   Příjemný hotel Akord nabízí pohodlí a komfort v moderně zrekonstruovaných pokojích (rekonstrukce z roku 2014).Díky malebnému a strageticky skvělému umístění je nově zařízený hotel  ideálním místem pro Váš pobyt a pro pořádání různých typů společenských či firemních akcí. Nabízíme bezplatné parkování,snídani v ceně ubytování, Wi-Fi a nádherné okolí. V blízkosti hotelu naleznete Bělský park s možností in-line bruslení, jízdy na kole či běžeckými… Více… tratěmi, minigolf, rovněž také aquapark s možností sportování.Pokoje jsou zařízené v teplých barvách, všechny pokoje mají výhled na zahradu nebo na náměstí. Jsou vybaveny dřevěným nábytkem, posezením a TV. Koupelny se sprchovým koutem je také k dispozici. Hotel Akord je součástí Akord kulturního domu, kde se konají divadelní představení, koncerty, akce soukromé i pro veřejnost, různá školení. U hotelu je letní zahrada s dětským hřištěm, terasou a grilem.  Avion Shopping Park je ve vzdálenosti 1,5 km. OSTRAVAR Aréna, známá např. pro hokejové události, koncerty, taneční soutěže, je 3 km daleko. Autobusová zastávka "Náměstí SNP" se nachází v 30 m dosahu. Letiště Mošnov je 17 km od hotelu. Recepční hovoří anglicky a německy. Akceptujeme pouze platbu v českých korunách, nepřijímáme Euro a nedisponujeme směnárnou.  If you are a citizen of a country other than the EU , we ask for proof of visa numbers for accommodation. Thanks V termínu od 22. 7. do 5. 8. 2018 bude restaurace mimo provoz, snídaně nebudou podávany. Děkujeme za pochopení.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Akord Ostrava - Vybavení pokojů

Pokoje jsou zařízeny moderním dřevěným nábytkem v teplých barvách, nabízíme 6 dvoulůžkových pokojů a 6 jednolůžkových pokojů.Na pokojích je Tv a lednice.

Hotel Akord Ostrava - Možnosti stravování

V hotelu se nachází restaurace Akord, kde se můžete pohodlně najíst. Součástí ubytování je také snídaně.

Hotel Akord Ostrava - Okolí ubytování

V blízkosti hotelu najdete např. lesopark Bělský les (běh, cyklo, běžky), za hotelem je k dispozici Vodní areál Sareza (Aqaupark, beach volejbal, tenis), v blízkosti se nachází rovněž minigolf.
Tramvaj č.2 - zastávka Kotva,tramvaj č. 11 a 6 - zastávka Rodimcevova, bus 31,41,27,26 - zastávka nám.SNP

Fotografie Hotel Akord Ostrava

Hotel Akord Ostrava
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Akord Ostrava

Velká mapa