Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Anebel, ubytování Luhačovice

Penzion Anabel - Ať už jedete na dovolenou, pracovní cestu, kongres nebo za léčením, ubytování u nás bude to pravé. Nabídneme Vám nejen útočiště ke kvalitnímu spánku, ale i spoustu dalších doplňkových služeb včetně relax, wellness a fitness procedur prováděných školenými odborníky Penzion Anabel - Ať už jedete na dovolenou, pracovní cestu, kongres nebo za léčením, ubytování u nás bude to pravé. Nabídneme Vám nejen útočiště ke kvalitnímu spánku, ale i spoustu dalších doplňkových služeb včetně relax, wellness a fitness procedur prováděných školenými odborníky Penzion Anebel se v Luhačovicích nachází na velmi výhodné pozici. A sice v centru města. Zároveň však ale tak, aby Váš klid, pohodlí a soukromí nerušil hluk a… Více… bujný společenský noční život. Obrovskou výhodou pro všechny nemotorizované, je strategická výhoda v blízkosti vlakového i autobusového nádraží. Celý tým penzionu Anebel  je připraven Vás hýčkat, sháníte li, nebo jedete-li na: - dovolenou (s partnerem, rodinnou, dětmi, nebo s přáteli, aktivní i relaxační) - pracovní cestu - jeden z mnoha zde pořádaných kongresů - wellness víkend - dámskou / pánskou jízdu - ale i jestliže jen projíždíte a nechcete cestovat na noc PROČ SE UBYTOVAT PRÁVĚ U NÁS!! - ubytování v krásném penzionu v lázeňském městě Luhačovice - stylově zařízené a moderně vybavené pokoje pro Vaše pohodlí - nadstandardní kvalita ubytování za příjemnou cenu - wellness procedury, jako masáže, zábaly, infrasauna či whirpool - zdravou formu pohybu si dopřejete v našem fitness centrum - ideální ubytování v době konání různých kongresů či školení - lázeňská kolonáda a léčivé prameny coby kamenem dohodil - spousta možností k výletům, např. nově napuštěná přehrada - bezpečné parkování na kamerově hlidáném parkovišti – ZDARMA - WIFI připojení pro Váš online život v celém objektu také ZDARMA - Na všechny u nás čeká přátelská a rodinná atmosféra Děti do 3 let zdarma

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 423 Kč za osobu na noc!

Penzion Anebel - Nabízené služby

Parkování Přímo u penzionu je parkování - ZDARMA. Stravování Možnosti stravování jsou v okruhu do 100 metrů od penzionu. Letní aktivity In line, cyklistika, procházky, plavání. Zimní aktivity V zimně uvítáte především velké množství nabídek wellness komplexů a lázeňských domů. Dále je v Luhačovicích krytá městská plovárna. Samozřejmě doporučujeme zdravé zimní procházky.

Penzion Anebel - Vybavení pokojů

Všechny tyto pokoje se vyznačují atmosférou slunné Itálie, nábytkem s jistým zvláštním kouzlem v typické bílé barvě a vhodně a vkusně zvolenými doplňky, které pokojům dodají punc domáckosti. Zvolit můžete jak z dvoulůžkových pokojů, tak popřípadě jeden ze dvou pokojů rodinného typu se čtyřmi lůžky.. Samozřejmostí každého pokoje je nejenom kvalitní a pohodlná postel, ale i vlastní sociální zařízení, TV/SAT, WIFI připojení a minibar.
Za exotickou atmosféru Indonésie už nemusíte na druhý kontinent. Při zařizování dvoulůžkových pokojů v podkrovním patře, jsme se nechali inspirovat, právě touto lokalitou. Těšit se můžete na čisté jednoduché linie ratanového nábytku, stěny vymalované v uklidňující zelené barvě, úžasnou, pohodlnou postel a na míru doladěné dekorace. Opět nechybí ani čisté a do daného stylu sladěné sociální zařízení, TV/SAT, WIFI připojení pro Váš notebook, tablet či mobilní telefon a vybavený minibar.

Penzion Anebel - Možnosti stravování

Snídaně na objednávku 90 Kč osoba/den (1.4. – 30.9)

Penzion Anebel - Okolí ubytování

V blízkosti centra
V blízkosti vlak,autobus

Fotografie Penzion Anebel

Penzion Anebel
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Anebel

Velká mapa