Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Ramada Airport Hotel Prague, ubytování Praha 6

Moderně zařízený hotel se nachází na letišti Praha Ruzyně. Svou polohou, rozsahem a vysokým standardem poskytovaných služeb je hotel ideální pro obchodní cesty, krátkodobé pobyty a tranzitní ubytování. Přímo u letiště Praha - Ruzyně Terminál 3 je tento moderně zařízený, elegantní hotel. Klidné prostředí a maximální pohodlí v klimatizovaných pokojích poskytuje ideální ubytování pro obchodní cestující, letecké posádky, tranzitní ubytování i krátkodobé turistické pobyty. Jednací místnost pro konference. Možnost parkování před hotelem. Ze služeb hotelu nabízíme: parkovací místa - 250,- Kč/den, informace o příletech a odletech, hotelová směnárna, sekretářské služby - telefon, fax, kopírovací stroj 24 hodin denně,… Více… zajištění praní a žehlení prádla, hotelová taxi služba (vozy Peugeot 607). Room servis poskytujeme denně od 7:00 - 22:00 hod za příplatek 100,- Kč.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Ramada Airport Hotel Prague - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vysoce funkčními protihlukovými okny, která garantují tichý a klidný pobyt.
Ubytování nabízíme v plně klimatizovaných pokojích s pohodlnými zdravotními matracemi, zatemňovacími závěsy, telefonem s přímou volbou, televizí se satelitními programy, trezorem, minibarem a WiFi - bezdrátovým připojením na Internet. Podle typu pokoje je hostu k dispozici sprchový kout nebo vana, velké zrcadlo a vysoušeč vlasů.
Pro bezpečnost hostů je v pokojích instalován příruční trezor, vstupní dveře jsou opatřeny bezpečnostním kartovým systémem. Celý hotel je bezbariérový.

Ramada Airport Hotel Prague - Možnosti stravování

Moderně zařízená hotelová restaurace s kapacitou 50 míst zve návštěvníky k občerstvení a příjemnému posezení po celý den.

Od 7:00 – 10:00 hod se v klimatizované hotelové restauraci podává bohatá bufetová snídaně.

Ramada Airport Hotel Prague - Okolí ubytování

Zastávka: 500 m
Autobusové nádraží: 12 km
Centrum: 10 km
Vlakové nádraží: 14 km
Letiště: 500 m
Metro: 6000 m

Fotografie Ramada Airport Hotel Prague

Ramada Airport Hotel Prague
Zvětšit fotografii

Mapa Ramada Airport Hotel Prague

Velká mapa