Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Studio Bastien u letiště, ubytování Praha 5

Krásné a tiché místo pro Vaši romantickou dovolenou v blízkosti letiště Václava Havla. Z letiště Václava Havla jede letištní transfer bus.č 100 ke stanici metra Zličín.Ubytování v klidné a v bezpečné oblasti, v blízkosti obchodů a společenského života. Pražský hrad, Karlův most, Petřínská rozhledna, Václavské náměstí a jiné jsou v dosahu trasy metra Zličín - Můstek - Muzeum za 30 minut. Turistické informace - doprava (bus, tramvaj, metro) jsou v apartmánu.  Designové studio 37m2 s terasou a zahradou v blízkosti metra trasy B - stanice metra Zličín, v žádané lokalitě Prahy 5 v blízkosti letiště Václava Havla (15 min autem) nebo busem č.100, 10min. chůze od metra Zličín (B trasa). Kouření je povoleno na terase. Zvířatka… Více… nejsou u nás povolena! Dům i byt je nový, dispozice 1 pokoj (manželská postel pro 2 osoby 170x200cm se zdravotní vysokou matrací), vybavená kuchyň (varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlnka, trouba, toustovač,topinkovač, lednice, nádobí), prostorná koupelna s vanou (+ sprchová zástěna), pračka a prostorné WC, žehlička, sušák, fén na vlasy, kulma. Bezplatné Wi-Fi. Zvířátka nejsou u nás povolena.  V ceně ubytování není zahrnut povinný poplatek za úklid ve výši 23 EUR.  Pobyt až pro 2 osoby.  V ceně ubytování není započítán povinný poplatek za úklid ve výšíá 20 EUR/pobyt. Upozornění : V případě zatajení skutečností počtu ubytovaných osob (např. platící za jednu, ubytované 2 osoby) bude rozdíl ceny dle platného ceníku doúčtován osobě, která provedla rezervaci přes ubytovací portál v den ukončení ubytování.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Studio Bastien u letiště - Vybavení pokojů

Dům i byt je nový, dispozice 1 pokoj (manželská postel pro 2 osoby 170x200cm se zdravotní vysokou matrací), vybavená kuchyň (varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlnka, trouba, toustovač,topinkovač, lednice, nádobí), prostorná koupelna s vanou (+ sprchová zástěna), pračka a prostorné WC, žehlička, sušák, fén na vlasy, kulma.

Studio Bastien u letiště - Možnosti stravování

Možnost vlastního vaření. 

Studio Bastien u letiště - Okolí ubytování

Je umístěn v Metropole - Praha 5, 5 minut svižné chůze od stanice metra Zličín (linka B), 15 minut autobusem číslo 100 z letiště Praha Václav Havel, nákupní centrum Metropole.
Studio se nachází v části Praha 5 Metropole Zličín - Praha 5, 5 minut svižné chůze od stanice metra Zličín (linka B), 15 minut autobusem č. 100 z  letiště Václava Havla.

Fotografie Studio Bastien u letiště

Studio Bastien u letiště
Zvětšit fotografii

Mapa Studio Bastien u letiště

Velká mapa