Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


UBYTOVÁNÍ NA STATKU - ČESKÝ RÁJ, ubytování Karlovice

UBYTOVÁNÍ NA STATKU nabízí ubytovací kapacity v soukromí. K dispozici je ubytování ve dvou staveních umístěných na velké zahradě v klidné vesnici v Českém ráji. Oba objekty jsou vybaveny kuchyněmi s možností vaření. K dispozici je nádobí, příbory.  UBYTOVÁNÍ NA STATKU nabízí ubytovací kapacity v soukromí. K dispozici je ubytování ve dvou staveních umístěných na velké zahradě v klidné vesnici v Českém ráji. Oba objekty jsou vybaveny kuchyněmi s možností vaření. K dispozici je nádobí, příbory. Na zahradě je možno využívat ohniště a malý gril na dřevěné uhlí. Nejbližší přírodní koupání je v romantickém rybníku, který je lemovaný po jedné straně pískovcovými skalami. Rybník je vzdálen 10 minut chůze. Zde je… Více… též možnost rybaření. Ve vesnici je malé veřejné travnaté fotbalové hřiště. Vesnice je ideálně umístěna pro pěší a cyklistické výlety. V objektech je možno uschovat větší počet jízdních kol. Prosíme hosty, aby si sebou dovezli vlastní ručníky. Děkujeme za pochopení

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 230 Kč za osobu na noc!

UBYTOVÁNÍ NA STATKU - ČESKÝ RÁJ - Vybavení pokojů

Nový dům - Celé 1.patro do 4 osob. Disponuje: 1.místnost - obývací kuchyň (2 lůžka), 2.místnost - ložnice (2 lůžka na manž. posteli), 3.místnost - dět. pokoj (3 lůžka), 4.místnost - ložnice s lodžií (2 lůžka + manž. postel). K dispozici je celé 1. patro přístupné po samostatném schodišti. Budova je vybavena ústředním topením. Barevnou televizí se satelitním příjmem.
Statek - 1.patro a přízemí - pokoj - 4 lůžka (manž. postel + 2 válendy), 1. pokoj - 4 lůžka, 2. pokoj - 1 lůžko, 3. pokoj - 3 lůžka. Na statku je lokální topení na tuhá paliva.

UBYTOVÁNÍ NA STATKU - ČESKÝ RÁJ - Možnosti stravování

Ubytování neposkytuje stravování. Možnost vlastního vaření.

Fotografie UBYTOVÁNÍ NA STATKU - ČESKÝ RÁJ

UBYTOVÁNÍ NA STATKU - ČESKÝ RÁJ
Zvětšit fotografii

Mapa UBYTOVÁNÍ NA STATKU - ČESKÝ RÁJ

Velká mapa