Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Bor, ubytování Náchod

Náš penzion najdete v turistickém regionu Východní Čechy, v překrásné turistické oblasti Kladské pomezí. Jsme rodinnný penzion s individuálním přístupem v duchu "go slow". Naší myšlenkou je poskytnout vám především příjemný pobyt. Náš penzion najdete v turistickém regionu Východní Čechy, v překrásné turistické oblasti Kladské pomezí. Jsme rodinnný penzion s individuálním přístupem v duchu "go slow". Naší myšlenkou je poskytnout vám především příjemný pobyt. Nenajdete zde televizi, ale můžete si přečíst příjemnou knihu, pro nutnou potřebu je internetové připojení k dispozici. Můžete vyrazit na procházku, projet se na koni či kole, vydat se na zajímavé turistické výletynebo využít masáže či… Více… další naše služby. Poskytujeme ubytování s možností výborné domácí snídaně. Další služby: Masáže a Cvičení MUDr. Smíška pro regeneraci páteře, Nutriční poradenství Domluvíme: Vyjížďky na koní, prohlídku ranče s chovem stáda severoamerických bizonů. Máme půjčovnu jízdních kol. Pro hosty je k dispozici celé patro domu - apartmán s kapacitou až 7 osob (možnost přistýlky). Apartmán je rozdělen na cenové skupiny podle počtu osob.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Bor - Vybavení pokojů

První pokoj poskytuje příjemnou atmosféru s praskajícím krbem. V létě si můžete až do večera užívat sluníčka při posezení na balkóně. Pokoj je vybaven dvěma dvoulůžky, pohodlným sezením, stolkem a knihovnou. 
Kuchyň je obytná a komplet vybavená - tzn. s jedním lůžkem, sezením v selském stylu, s lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, nádobím, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, atd. 
Koupelna je vybavená prostorným sprchovým koutem se dvěma sprchami, dvěma umyvadly se skříňkami, pisoárem a záchodem. Ručníky a základní hygienické potřeby jsou samozřejmostí. 
Druhý pokoj je též s balkónem, který poskytuje výhled do dalekého okolí. Vybaven je dvěma dvoulůžky, policemi na oblečení a prostornou skříní.
Ke každé posteli je přistaven dřevěný "sluha" na odkládání oblečení, atd.

Penzion Bor - Možnosti stravování

výborné domácí snídaně, možnost domluvení jednoduché večeře.

Penzion Bor - Okolí ubytování

Dovolená u nás je ideální pro skupiny: cyklisté, turisté, in-line bruslaři, sportovci, rodiny s dětmi,...
Poradíme kam vyrazit, případně pro vás celý výlet zajistíme. 
Co u nás můžete podniknout?
- pěší turistika a procházky- cykloturistika a in-line bruslení – nová cyklostezka při hranicích s Polskem  
- lezení po skalách – Teplicko-Adršpašské skály- plavání, koupání a vodní sporty – akvapark Kudowa Zdroj, plavecký bazén a koupaliště Náchod, vodní nádrž Rozkoš, okolní rekreační rybníky- zimní sporty – sjezdové lyžování a upravované běžecké tratě v blízkém okolí- historické památky a zámky – zámek Nové Město nad Metují, Náchodský zámek, Ratibořický zámek, zámeček Bishofstein,….- naučné stezky a rozhledny – Dobrošov, Běloves, Teplické skalní město, Josefov, Cesta stromů,….- možnost domluvení vyjížděk na koních a shlédnutí stáda severoamerických bizonů
Odvezte si z dovolené u nás spoustu nových zážitků
GPS: 50°26'32.82"N, 16°11'27.01"E
Dopravní dostupnost: autobusová i železniční zastávka přímo v místě (cca. 200 m od penzionu)
Rádi Vás vyzvedneme i na autobusovém a vlakovém nádraží v Náchodě (vzdálenost cca. 4 km od penzionu)

Fotografie Penzion Bor

Penzion Bor
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Bor

Velká mapa