Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Parkhotel Český Šternberk, ubytování Český Šternberk

Parkhotel Český Šternberk se nachází v líbezném údolí řeky Sázavy, přímo naproti hradu Český Šternberk. K dispozici je 19 pokojů s vlastními koupelnami, v části z nich Vás okouzlíme pohledem na hrad, zahrady a řeku. Parkhotel Český Šternberk se nachází v líbezném údolí řeky Sázavy, přímo naproti hradu Český Šternberk. K dispozici je 19 pokojů s vlastními koupelnami, v části z nich Vás okouzlíme pohledem na hrad, zahrady a řeku. Hotel je tím pravým místem pro odpočinek, sportovní vyžití či uspořádání svateb, rodinných nebo firemních oslav. Výletní restaurace s venkovní terasou. K procházkám a piknikům zve také nádherný francouzský park založený Annou Marií Amabilií rozenou ze Sternberga v 1. polovině 18.… Více… století. K dispozici jsou 2 venkovní hřiště, prostory pro grilování, parkoviště a zázemí pro cyklisty, turisty a vodáky.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 400 Kč za osobu na noc!

Parkhotel Český Šternberk - Vybavení pokojů

V našem Parkhotelu Český Šternberk máme k dispozici 19 nově zrekonstruovaných pokojů, které nabízíme k ubytování po celý rok. K dispozici je 50 lůžek ve dvou, třech a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje se nachází v prvním a druhém patře a většina z nich nabízí romantický pohled na hrad Český Šternberk, krásný park a řeku Sázavu.

Parkhotel Český Šternberk - Možnosti stravování

Nově pro Vás vaříme ze sezónních surovin, můžete se tak těšit každý týden na nové menu. 

Parkhotel Český Šternberk - Okolí ubytování

Okolí Parkhotelu dominuje hrad Český Šternberk, jeden z mála hradů, na kterém se žije a na jehož nádvoří naleznete nejen jedinečný výhled, ale také skvělou kavárnu. Pro sportovní nadšence je pod hradem půjčovna lodí, kol a koloběžek. Čeká Vás také síť cyklostezek a mnoho turistických cílů, jako například rozhledna Špulka nebo statek Prak.
Jsme kousek od D1! 

Fotografie Parkhotel Český Šternberk

Parkhotel Český Šternberk
Zvětšit fotografii

Mapa Parkhotel Český Šternberk

Velká mapa