Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Gól, ubytování Prostějov

Pokud hledáte výhodné ubytování v Prostějově, příznivá poloha hotelu Gól a snadné parkování, jsou tou správnou volbou. Hotel Gól se nachází uprostřed sportovní zóny, obklopen tenisovými kurty, zimním stadionem, lukostřeleckým hřištěm a cyklistickým oválem. Do centra města je to 10 minut pěší chůze. Pro Vaše pohodlí nabízí hotel 17 plně zařízených pokojů, každý se sociálním zařízením a wifi signálem. Hotelové pokoje prošly kompletní rekonstrukcí v roce 2012. Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké. Výhodou našeho hotelu je prostorné parkoviště, na kterém zaparkujete v jakoukoliv denní či noční dobu. Dále jsou Vám v hotelu k dispozici služby recepce a lobby bar. Pokud hledáte výhodné ubytování v Prostějově,… Více… příznivá poloha hotelu Gól a snadné parkování, jsou tou správnou volbou. Hotel Gól se nachází uprostřed sportovní zóny, obklopen tenisovými kurty, zimním stadionem, lukostřeleckým hřištěm a cyklistickým oválem. Do centra města je to 10 minut pěší chůze. Pro Vaše pohodlí nabízí hotel 17 plně zařízených pokojů, každý se sociálním zařízením a wifi signálem. Hotelové pokoje prošly kompletní rekonstrukcí v roce 2012. Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké. Výhodou našeho hotelu je prostorné parkoviště, na kterém zaparkujete v jakoukoliv denní či noční dobu. Dále jsou Vám v hotelu k dispozici služby recepce a lobby bar.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 657 Kč za osobu na noc!

Hotel Gól - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, s možností připojení k internetu (zdarma) a to jak prostřednictvím wifi, tak i kabelem.
Rádi bychom Vás upozornili, že ubytování v našem hotelu je nekuřácké.

Hotel Gól - Možnosti stravování

restaurace v budově

Hotel Gól - Okolí ubytování

Náměstí v Prostějově
Nálezy keramiky svědčí o tom, že v prostoru nynějšího náměstí T. G. Masaryka leželo centrum trhové vsi, která se vyvíjela od poloviny 13. století.
Štítová průčelí domů pocházejí převážně z 19. nebo z počátku 20. století.
Od roku 1932 má náměstí parkovou úpravu s lavičkami a záhony. Do této úpravy byl včleněn také mariánský sloup z roku 1714, stojící v blízkosti staré radnice (dnešní Muzeum Prostějovska). Sochu Panny Marie jako Matky Božské Milosti věnoval význačný advokát Karel Schllenberger, který pracoval ve službách knížat z Lichtenštejna.
 
Exkurze v Palírně u Zeleného stromu – Starorežná Prostějov
Dykova 8, 79697, Prostějov (mapa)
telefon: 582 301 315 nebo 582 301 311
e-mail: jana.zapletalova@gsd.cz
www stránky: www.gsd.cz/exkurze
K exkurzi je nutná účast nejméně 10ti osob. Trvá asi 1 hodinu, v ceně je ochutnávka výrobků z Palírny u Zeleného stromu – Starorežná Prostějov.
Jak zajistit exkurzi: Exkurze musí být dojednána předem, a to telefonicky na čísle 582 301 315. Pověřená pracovnice s vámi projedná detaily a zodpoví vaše dotazy.
Otevírací doba:
pondělí – pátek, 8:00 – 13:00 h
Nejvhodnější termín pro objednání je nejméně 1 týden před požadovanou exkurzí.
 
Muzeum historických kočárů
náměstí Svobody 377, 79858, Čechy pod Kosířem (mapa)
telefon: 608 610 324
e-mail: info@historickekocary.cz
www stránky: www.historickekocary.cz
V muzeu se nachází sbírka historických kočárů, která je díky své velikosti i rozmanitosti jedinečná, a luceren.
K prohlídce patří praktická ukázka luceren v setmělém sále a film, doprovázený zvukovými efekty ze starých časů.
 
Otevírací doba:
denně (kromě pondělí) 9.00 – 17.00 h
 
Naučná stezka Velký Kosíř
Začátek stezky najdete na polní cestě, která leží na souřadnících
Loc: 49°31’26.094″N, 17°5’26.769″E.
Stezka je dlouhá asi 10 km, je dostupná pěšky i na horském kole. Nachází se na ní celkem 18 informačních tabulí, jejich text si můžete přečíst zde.
 
Rozhledna Předina
Rozhledna se nachází na souřadnicích Loc: 49°23’7.836″N, 17°7’23.084″E.
Na kopci Předina se nachází Morava – vysílač Českých radiokomunikací, který má nezvyklé provedení. Vysílač není běžně přístupný, v jeho okolí se však nachází dřevěná rozhledna, ze které je za jasného počasí vidět Jeseníky i Hostýnské vrchy a celou Hanou. Předina je považována za geografický střed Moravy. Vysílač je přístupný i autem odbočkou ze silnice mezi Dobrochovem a Kobeřicemi.
Více informací najdete na stránkách obce Dobrochov
Hotel Gól, s.r.o.
U Stadionu 1 796 01 Prostějov Czech Republic

Fotografie Hotel Gól

Hotel Gól
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Gól

Velká mapa