Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Bouček Mochov, ubytování Mochov

Hotel Bouček disponuje 65 lůžky ve 32 pokojích v hlavní budově a v dependance naproti hotelu. Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích. Dva pokoje jsou řešeny jako bezbariérové, dva jako čtyřlůžkové pokoje – dva dvoulůžkové pokoje se společnou chodbou a sociálním zařízením, dva jako apartmá s obývacím pokojem, ložnicí a velkou koupelnou s vanou a bidetem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizorem. Na hlavním hotelu je výtah. Svůj vůz můžete zaparkovat v těsném sousedství hotelu  na hotelovém parkovišti. Hotel Bouček disponuje 65 lůžky ve 32 pokojích v hlavní budově a v dependance naproti hotelu. Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových… Více… nebo třílůžkových pokojích. Dva pokoje jsou řešeny jako bezbariérové, dva jako čtyřlůžkové pokoje – dva dvoulůžkové pokoje se společnou chodbou a sociálním zařízením, dva jako apartmá s obývacím pokojem, ložnicí a velkou koupelnou s vanou a bidetem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizorem. Na hlavním hotelu je výtah. Svůj vůz můžete zaparkovat v těsném sousedství hotelu  na hotelovém parkovišti. RESTAURACE od 11.00 - 23.00 hod.Snídaně - je součástí ceny pokoje, snídaně se podává v restauraci hotelu Přijímáme platební karty - Visa, Eurocard, Mastercard, Maestro Veškeré pokoje hotelu jsou nekuřácké. Kouření je dovoleno pouze v restauraci a to v době od 9.00 do 11. hod a 14.00 do 24.00 hod. Součástí hotelu jsou tři salonky, vhodné pro konání jak vzdělávacích kurzů a seminářů, tak i pro pořádání firemních a společenských akcí, a to až pro 100 hostů. Zajistíme stravováníúčastníků Vašeho školení formou výběru z předem sestavenýchmenu, připravíme pro Vás raut u příležitosti firemního zasedání, nebo zajistíme Váš firemní vánoční večírek včetně výzdoby, hudby a tanečního parketu V prostorách hotelové restaurace a dvou salonků pro Vás připravíme svatební nebo promoční hostinu, prostřeme slavnostní tabuli nebo raut u příležitosti rodinných oslav a narozenin, a to až pro 50 hostů.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 500 Kč za osobu na noc!

Hotel Bouček Mochov - Možnosti stravování

Jídla domácí i mezinárodní kuchyně, plzeňský Prazdroj, nebo široký výběr moravských vín si můžete objednat v hotelové restauraci ( kde je místo až pro 70 hostů), nebo na formance, na baru a v letních měsících také na terase našeho hotelu.
Na terase již také tradičně během léta „mandlujeme“ – grilujeme krocany.
Kromě našeho stálého jídelního lístku připravujeme na každý den od pondělí do pátkupolední menu o jedné polévce a dvou hotových jídlech.
Snídaně je v ceně ubytování.

Fotografie Hotel Bouček Mochov

Hotel Bouček Mochov
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Bouček Mochov

Velká mapa