Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Okresní dům, ubytování Hradec Králové

Hotel OKRESNÍ DŮM nabízí pohodlné ubytování v klidném části centra Hradce Králové. V hotelu je k dispozici celkem 21 pokojů (12 luxusních dvoulůžkových pokojů, 6 de luxe suite, 2 apartmány a 1 prezidentské apartmá). Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti. Hotel OKRESNÍ DŮM nabízí pohodlné ubytování v klidném části centra Hradce Králové. V hotelu je k dispozici celkem 21 pokojů (12 luxusních dvoulůžkových pokojů, 6 de luxe suite, 2 apartmány a 1 prezidentské apartmá). Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti. Recepce nonstop, bezplatné připojení k internetu ADSL, trezor za poplatek, parkování 90,- Kč/den, možnost zajištění praní osobního prádla. Autorem tohoto domu je architekt Jan Kotěra ( 1871 – 1923), zakladatel… Více… české moderní architektury, profesor VŠUP a AVU a předseda SVU Mánes. Stavba je prvotřídní ukázkou jeho ranné secesní tvorby. Na výzdobě se podíleli Jan Preisler, Stanislav Sucharda a Celda Klouček. Iniciátorem této stavby byl starosta Hradce Králové František Ulrich, který s Kotěrou spolupracoval i na dalších hradeckých stavbách, především na městském muzeu. Okresní Dům je jednou z nejvýznamnějších památek moderní architektury na našem území.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 995 Kč za osobu na noc!

Hotel Okresní dům - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, klimatizací, připojením k internetu ADSL, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem, koupelny se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů.

Hotel Okresní dům - Možnosti stravování

Nabízíme speciality české i mezinárodní kuchyně s důrazem na kvalitní čerstvé suroviny a příjemné prostředí s milou obsluhou.

Hotel Okresní dům - Okolí ubytování

Hotel se nachází v samém centru Hradce Králové. Do deseti minut pěší chůze se dostanete jak na Velké historické náměstí, nebo naopak pěší zónou do modernějšího města s obchody a butiky. I cesta do kongresového centra je příjemná krátká procházka podél řeky Labe. Chvíle odpočinku nabízí i několik městských parků také v dosahu pro pěší chůzi.

Fotografie Hotel Okresní dům

Hotel Okresní dům
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Okresní dům

Velká mapa