Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL PROSPERITA, ubytování Brno

Hotel PROSPERITA se nachází v krásné lokalitě brněnské přehrady, vzdálené od centra Brna asi 20 minut autem. Hotel je vzdálen cca 10 km od BVV a cca 12 km od Masarykova okruhu, kde se každoročně pořádají závody MOTO GP. Hotelové pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, TV, sprchovým koutem, WC a možností volného připojení k internetu. V hotelu se nachází společenská místnost s barem a možností sledování sportovních přenosů nebo si zde může klient odpočinout při biliardu. Hosté mají k dispozici hydroterapeutickou vířivou vanu v americkém stylu. Dále si hosté mohou zapůjčit kvalitní horská kola a blíže tak poznat krásu brněnské přehrady. Pro náročnější klienty je v nedalekém areálu připraveno mistrovské 27mi jamkové… Více… golfové hřiště. Z celkového počtu 27mi jamek je pro veřejnost připraveno 6 jamek a 300m dlouhý „driving range“. Rodiče s dětmi mohou navštívit hrad Veveří, kam se dostanou parníkem z brněnské přehrady a tak se naskýtá krásný pohled na celou přehradu. Rodiny s malými dětmi mohou využít půjčovnu lodiček, která je vzdálena asi 400 m od hotelu. HOTEL PROSPERITA se nachází v krásné lokalitě brněnské přehrady, vzdálené od centra Brna asi 20 minut autem. Hotelové pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, TV a možností volného připojení k internetu.   

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 583 Kč za osobu na noc!

HOTEL PROSPERITA - Vybavení pokojů

Provozujeme celoroční ubytování v hotelu. Nabízíme 18 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový bezbariérový a 2 nadstandardně vybavené pokoje. Možnost zapůjčení kol. Nabízíme možnost stravování v restauraci a využívání společenské místností s barem, velkoplošnou televizí, whirlpoolem a biliardem

HOTEL PROSPERITA - Možnosti stravování

V hotelu se nachází společenská místnost s barem a možností sledování sportovních přenosů nebo si zde může klient odpočinout při biliardu.

HOTEL PROSPERITA - Okolí ubytování

Pro náročnější klienty je v nedalekém areálu připraveno mistrovské 27mi jamkové golfové hřiště. Z celkového počtu 27mi jamek je pro veřejnost připraveno 6 jamek a 300m dlouhý „driving range“.
Rodiče s dětmi mohou navštívit hrad Veveří, Veveří jako opravdový kamenný hrad vznikající v 13. století, postupně během téměř osmisetleté historie. Nachází se v blízkosti toku řeky Svratky. Navštěvnící se na hrad dostanou parníkem z brněnské přehrady a tak se naskýtá krásný pohled na celou přehradu.
V blízkosti se také nachází Masarykův okruh, kde se každoročně koná velká cena motorek GRAND PRIX (15.8 – 17.8 2014).
Hosté mohou navštívit i brněnské veletrhy BVV Brno, které se pyšní s velkou výstavní plochou 130 000 metrů čtverečních a řadí mezi největší výstaviště světa (23. místo).
Ročně se na brněnském výstavišti koná zhruba 50 veletrhů, které navštíví téměř 1 milion návštěvníků. Jedním z nevýznamnějších veletrhů je MSV – mezinárodní strojírenský veletrh, který je uznávaným evropským průmyslovým veletrhem.
Rodiče s dětmi mohou navštívit i zoologickou zahradu ZOO Brno, kde je aktuálně k vidění novorozeně takiňátko, dále v ZOO můžete zahlídnout roztomilého mravenečníka, tygřici Satu, mladévelbloudě Stelu,mláďata medvědů kamčatských a jiná exotická zvířátka.   

Fotografie HOTEL PROSPERITA

HOTEL PROSPERITA
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL PROSPERITA

Velká mapa