Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion POHODA, ubytování Svatava

Rodinný penzion s velkou zahradou, přímo u lesa, 4 km od centra Sokolova. Parkoviště  přímo u domu, WI-FI zdarma.      Vážení hosté, přijměte pozvání do našeho útulného penzionu  s rodinou atmosférou a osobním přístupem. Místo je vhodné pro klidnou i aktivní dovolenou s přáteli a také při pracovní cestě. Nedaleko se nachází řada cyklostezek, turistických možností i golfové hřiště. Celková kapacita penzionu je 16 lůžek v sedmi dvou a třílůžkových pokojích. Penzion má ideální polohu, leží v srdci Karlovarského kraje. Do centra Sokolova je to od nás 3 km a do Karlových Varů 18 km.Kousek  od nás leží město a hrad Loket, Cheb, Mariánské a Františovy Lázně, Hrad a zámek Bečov, Kynžvart, Seeberg. Ke koupání můžete… Více… v létě využít zahradní bazén nebo nedaleké přírodní koupaliště Michal. po zbytek roku nebo při špatném počasí máme v Sokolově také krytý  bazén. Nejbližší sjezdovky jsou na Bublavě, 27 km od nás. Celý penzion je nekuřácký, má vlastní parkoviště a bezdrázové připojení k internetu (WIFI) v celém objektu zdarma. Je obklopen velkou zahradou , kterou můžete během svého pobytu využít k relaxaci. Posezení v altánu, zahradní gril, relaxace na lehátkách nebo koupání v zahradním bazénu vám přijde po náročném dni jistě vhod.         

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 550 Kč za osobu na noc!

Penzion POHODA - Nabízené služby

Při dlouhodobém ubytování, pro větší kolektivy a firmy rádi připravíme individuální cenovou nabídku.

Penzion POHODA - Vybavení pokojů

Všechny dvou- a třílůžkové pokoje jsou příjemně zařízeny a standartně vybaveny vlastním sociálním zařízením.
Pokoje v patře (č. 1-4) mají k dispozici společný kuch. kout s lednicí, varnou konvicí, el. sporákem a také společné posezení. Celý prostor je možné pronajmout samostatně. Je vhodný pro 7-9 osob.
Pokoje  v přízemí ( č. 5 -7) jsou apartmánového typu, každý se samostatným vchodem. Pokoje 5 a 7 jsou vybaveny kuch. koutem. Ve všech třech pokjích je chladnička a varná konvice. 
 
 

Penzion POHODA - Možnosti stravování

V penzionu je možné objednat ubytování se snídaní.  

Penzion POHODA - Okolí ubytování

Okolí Sokolova se neustále rozvíjí a tak mohou vyznavači aktivního odpočinku využít několika cyklostezek, In-line okruhů, tenisové kurty, 18-ti jamkové golfové hřiště,
krytý bazén, koupaliště i turistické stezky. Za zmínků stojí i návštěva lázeňských měst -Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, historické město Loket a Cheb.   CHKO Kladská, Rašeliniště SOOS, hrad a zámek Bečov, klášter premonstrátů v Teplé,  zámek Kynžvart, zámek Mostov to jsou další zajímavá místa v okolí, která stojí za návštěvu.

Fotografie Penzion POHODA

Penzion POHODA
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion POHODA

Velká mapa