Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel U Svatého Jana, ubytování Praha 2

Hotel Svatý Jan ***Garni nabízí jedinečnou příležitost romantického ubytování s nádechem mystiky v budově bývalé fary kostela Sv. Jana Na Skalce. Hotel je zasazen uprostřed starodávné zahrady v pěší vzdálenosti od historického centra města, v blízkosti tramvajové zastávky i zastávky metra. Hotel byl otevřen 2. 5. 2014 po citlivé rekonstrukci a nabízí ubytování v 15 pokojích s kapacitou až 36 osob. Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně, hosté zde mohou využít hotelový trezor, fax nebo přístup na internet, rádi Vám zapůjčíme deštník a žehličku včetně žehlícího prkna. Recepce ochotně poskytuje informace o kulturních představeních a výletech s možností zakoupení vstupenek. V lobby a pokojích je zdarma WiFi, PC pro hosty s… Více… připojením na internet je k dispozici v lobby. Hotel nabízí možnost parkování v zamčené zahradě kostela, pro maximálně 4 automobily nebo je možné využít blízkých Václavských garáží, které se nacházejí cca 300 metrů od hotelu. Platby za ubytování lze provést v hotovosti nebo kreditní kartou při příjezdu. V rezervaci je nutno uvést čas příjezdu - hotel drží veškeré rezervace bez uvedeného času příjezdu pouze do 14:00hod.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 2 433 Kč za pokoj na noc!

Hotel U Svatého Jana - Nabízené služby

Služby pro děti * Postýlky pro kojence jsou k dispozici zdarma * Batolata do 3 let, která jsou schopna spát s rodiči, jsou ubytována zdarma * Děti od 4 let jsou ubytovány se stejnou sazbou jako dospělí Speciální nabídky * U pobytů v delších než 4 noci nabízíme 10% slevu * Skupinové rezervace (více než 4 pokoje najednou) obdrží 10% slevu * Dlouhodobé pobyty obdrží výhodnější cenu

Hotel U Svatého Jana - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, satelitní televizí, telefonem, fénem, radiem s budíkem, šatní skříní, velkým zrcadlem, psacím stolem s židlí a výhledem do zahrady nebo historické části města.

Hotel U Svatého Jana - Možnosti stravování

Hotel nabízí snídaně, které jsou již započítány v ceně. Na objednání není problém zajistit další cateringové služby - obědy, večeře, obědové balíčky atd.

Hotel U Svatého Jana - Okolí ubytování

Hotel se nachází v centru Prahy, v dobré dostupnosti MHD a veškeré občanské vybavenosti. Hotel je umístěn v těsné blízkosti kostela Svatého Jana na Skalce a naproti klášteru Emauzy. Karlovo náměstí, Faustův dům, Botanická zahrada, nábřeží Vltavy a Vyšehrad leží ve vzdálenosti 5-10 minut chůze, Václavské náměstí, Staré město a Karlův Most jsou ve vzdálenosti 1000-1500m od hotelu.
Tramvajová zastávka Botanická zahrada: 50 m Metro B Karlovo náměstí: 200m Autobusové nádraží Florenc: 1500 m Vlakové nádraží Hlavní nádraží: 1200 m Letiště Ruzyně: 15000 m

Fotografie Hotel U Svatého Jana

Hotel U Svatého Jana
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel U Svatého Jana

Velká mapa