Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hostel Seven, ubytování Praha 7

Hostel Seven v Praze poskytuje moderní útulné ubytování v nekuřáckých privátních pokojích pro turisty na cestách, a dále nabízí skvělé zázemí pro studenty či pracující. Hostel je situován v nerušeném objektu v klidné lokalitě po celý den i noc. Pohodlnému ubytování v Hostelu Seven přispívají nově zrekonstruované společné sprchy a toalety se zárukou čistoty. Nedílnou součástí služeb je plně vybavená kuchyňka. Lednice na každém pokoji. Ve volném čase lze obývat společenskou místnost s TV/SAT a zdarma využívat Wi-Fi internet na všech pokojích. Řidiči mohou své vozy bezplatně zaparkovat na soukromém parkovišti nebo si pronajmout garáž. Celý objekt je zabezpečen kamerovým systémem včetně parkoviště. Hostel myslí také… Více… na sportovce či cyklisty, pro něž je připravena úschovna kol i zavazadel. Hostel svým hostům dále zpříjemňuje pobyt možností zakoupení nealko nápojů, piva, cukrovinek a drogerie. Teplé nápoje hostům nabízí nápojový automat. Přilehlé venkovní posezení umožňuje během pobytu užít si dostatek čerstvého vzduchu a sluníčka.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 400 Kč za pokoj na noc!

Hostel Seven - Vybavení pokojů

Nekuřácké, standardně vybavené pokoje s oknem, postelemi včetně čistého povlečení, stolem, židlemi, skříní a lampičkou. U dlouhodobějšího pobytu možnost lednice. Ručníky jsou k dispozici na vyžádání na recepci.

Hostel Seven - Možnosti stravování

Nabízíme snídaně v nedaleké restauraci. Na výběr máte ze tří snídaňových menu. Cena menu 100 Kč.

Hostel Seven - Okolí ubytování

Hostel Seven se nachází pouhých 15 minut od centra města tramvají, na kterou se dostanete za necelých pět minut. Hostel se též nalézá jen dvě zastávky od Výstaviště Praha Holešovice a od Zoologické zahrady Praha Troja. V blízkém okolí hostelu dále můžete navštívit noční kluby Mecca a Sasazu. Nepříliš vzdálené jsou supermarkety Billa a Albert, Pražská tržnice či hypermarket Kaufland.
Nacházíme se v ulici Varhulíkové, deset minut pěšky od metra - linky C - stanice Nádraží Holešovice.Nejlepší možností je využít tramvaj na zastávku Ortenovo náměstí nebo autobus 156 do zastávky Přívozní.Od Ortenova náměstí přes ulici Přívozní, na konci doleva kolem garáží, vstup za poslední garáží doprava.
MHD METRO 'C' Nádraží Holešovice (15 min pěšky)MHD BUS 'Přívozní' - 156 (nejblíže, 2 minuty pěšky)MHD TRAM 'Ortenovo náměstí'- 12,14,24,54 (5 minut pěšky)MHD NOČNÍ BUS 'Jankovcova' - 505,511 (5 minut pěšky, noční linka z centra)

Fotografie Hostel Seven

Hostel Seven
Zvětšit fotografii

Mapa Hostel Seven

Velká mapa