Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmán Štěpánka, ubytování Ratíškovice

Na jižní Moravě, Slovácku, nedaleko Hodonína naleznete obec Ratíškovice a v ní Apartmán Štěpánka. Nabízíme ubytování pro rodiny či jednotlivce v luxusně zařízeném apartmánu. Vysokorychlostní Wi-Fi a satelitní TV je pro nás standardem. Na jižní Moravě, Slovácku, nedaleko Hodonína naleznete obec Ratíškovice a v ní Apartmán Štěpánka. Nabízíme ubytování pro rodiny či jednotlivce v luxusně zařízeném apartmánu. Vysokorychlostní Wi-Fi a satelitní TV je pro nás standardem. Apartmán má obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelní částí, šatnu a koupelnu s vanou a fénem. Vybavený je TV/SAT s plochou obrazovkou a CD přehrávačem. Apartmán Štěpánka se nachází jen kousek od restaurací a 250 metrů od obchodu s… Více… potravinami. Ratíškovické Muzeum ve Vagónu odtud leží 800 metrů a zámek Milotice 5,5 km. K Baťově vodnímu kanálu, na kterém si mohou hosté objednat výlet lodí, je to 8,5 km. Autobusová zastávka Ratíškovice - Hradčany je vzdálená pouze 50 metrů a vlakové nádraží v Rohatci 4 km.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apartmán Štěpánka - Vybavení pokojů

Apartmán disponuje velkou a malou ložnicí. Veškerá lůžka mají kvalitní matrace a lamelové rošty.

Apartmán Štěpánka - Možnosti stravování

Apartmán Štěpánka disponuje plně vybavenou kuchyní s indukčním vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a veškerými potřebami.
V blízkosti aparmánu se nachází restaurace - Hospoda Na Zelnicách (500m) a restaurace Na Mlýně (900m) s celodenní kuchyní. 
Prodejna potravin je 300m od apartmánu.

Apartmán Štěpánka - Okolí ubytování

Ratíškovice - vesnice mezi lesy a vinohrady nabízí turistické vyžití v jízdě na kole rozsáhlým lesním komplexem Doubravy, či vyjížďky na kolečkových bruslích. Vinařská turistika - vinné sklepy Slavín - cca 90 sklepů. Místní atrakce - Baťova železnice - vlečka s možností projížkdy šlapací drezínou. V okolí se nachází také zámek Milotice, Baťův kanál, Strážnice, lázně Hodonín,...
Ratíškovice jsou dostupné sjezdem ze silnice R55 - Olomouc - Břeclav.
Bus linka Kyjov - Hodonín
Vlak - stanice Rohatec (cca 4,5km) nebo Hodonín a blíže autobusem. 

Fotografie Apartmán Štěpánka

Apartmán Štěpánka
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmán Štěpánka

Velká mapa