Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Anette, ubytování Praha 5

Hotel Anette se nachází v příjemné lokalitě Prahy 5 nedaleko Vltavského nábřeží. Hotel Anette se nachází v příjemné lokalitě Prahy 5 nedaleko Vltavského nábřeží. Náš rodinný hotel nabízí comfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, sejfem, TV s rozhlasovým příjmem.  V hotelu Anette je možné takévyužít saunu s relaxačním prostorem, dále pak hernu, kde je prostor pro malé privátní oslavy. K hotelu také patří restaurace, která nabízí výbornou mezinárodní kuchyni. V hotelu je také možné platit kreditní kartou. Hotel akceptuje tyto kreditní karty: VISA, EC/MC . Recepce 24/7.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Anette - Nabízené služby

Hotel Anette pořádá akce dle dohody s klienty.

Hotel Anette - Vybavení pokojů

Hotel Anette nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Možné je se ubytovat v apartmánu, který je složen z obývacího pokoje, ložnice a koupelny. Cena za pokoje je uvedena včetně snídaně.

Hotel Anette - Možnosti stravování

K hotelu Anette patří také restaurace. Ta nabízí tradiční česká jídla. Restaurace je vhodná také pro uspořádání rodinných oslav, firemních akcí, svateb, promocí a podobně.

Hotel Anette - Okolí ubytování

Hotel Anette se nachází nedaleko nábřeží Vltavy.  Na druhé straně Vltavy se nachází Karlovo Náměstí, Botanická zahrada Univerzity Karlovy či Vyšehrad. Při příjemné procházce po Vltavském nábřeží se Vám naskytne pohled na Pražský hrad a mnoho pamětihodností.
Hotel Anette je 5 minut chůze vzdálen od stanice metra Anděl nebo Karlovo náměstí. Dále je zde tramvajová a autobusová obslužnost. Centrum: 2500m. Letiště 15 min autem.

Fotografie Hotel Anette

Hotel Anette
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Anette

Velká mapa