Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Parkhotel Congress Center Plzeň, ubytování Plzeň

Hotel Parhotel Congress Center Plzeň je nový moderní hotel s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku, se snadnou dosažitelností centra města i dálnice. Congress Center Parkhotel Pilsen nabízí kvalitní hotelové ubytování v krásném prostředí Borského parku, ve kterém je možné plně využít outdoorových aktivit. Maximální kapacita hotelu je 310 lůžek ve 150 pokojích. Parkhotel Congress Center Plzeň je nové moderní společenské zařízení s jedenácti sály a salónky s možností vzájemného propojení kapacity pro 10 až 1000 osob. Prostory jsou vhodné pro nejrůznější akce v podobě kongresů, konferencí, seminářů, výstav, prezentací, work shopů, veletrhů, plesů, rautů, hudebních produkcí a… Více… módních přehlídek. Hotel poskytuje bezplatné parkování na vlastním střeženém parkovišti pro osobní automobily a autokary. V hotelu je dispozice elektrostanice pro elektromobily. Hotelovým hostům také nabízíme bezplatné využití venkovního vyhřívaného bazénu (duben - září) a fitnessclubu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Parkhotel Congress Center Plzeň - Vybavení pokojů

Struktura hotelu poskytuje 136 dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů, 11 bussines suite, 2 family suite a 1 prezidentský apartmán. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou kombinovanou se sprchou, WC, TV-SAT (40 světových programů včetně japonských TV a rádia), telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, bezplatné Wi-Fi a VLAN.

Parkhotel Congress Center Plzeň - Možnosti stravování

V hotelu se nachází Emporiorestaurant, kde jsou podávány pokrmy širokého spektra evropských specialit, dále pak vinárna, která nabízí klasickou českou kuchyni spolu s vybranou moravskou i světovou vinotékou. Denně je možné občerstvení v Lobby baru se skvostnou vyhlídkou do Borského parku. V letních měsících pravidelně grilujeme speciality na dřevěném uhlí na terase s působivou vyhlídkou do parku.

Parkhotel Congress Center Plzeň - Okolí ubytování

U hotelu je připraven: venkovní vyhřívaný bazén s barem v krásném prostředí Borského parku, 10 tenisových dvorců s antukovým povrchem, hotelové fitness, které uvolní adrenalin z Vašeho těla, hotelová sauna s infrazářením, která Vás prohřeje v zimních měsících a hotelový masér, který zase Vašemu tělu učiní potěšení po náročném dni.
Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 2500 m Centrum: 1000 m Vlakové nádraží: 2500 m Letiště: 5000 m

Fotografie Parkhotel Congress Center Plzeň

Parkhotel Congress Center Plzeň
Zvětšit fotografii

Mapa Parkhotel Congress Center Plzeň

Velká mapa