Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Rossini, ubytování Františkovy Lázně

Pension Rossini ''Chcete klidné ubytování v centru Františkových Lázní? Jste tu správně!'' Pension Rossini se nachází v klidné části Františkových Lázní v blízkosti lázeňské promenády. Pension je vzdálen 300m od autobusové zastávky a 800m od vlakového nádraží. Volný časNejžádanější typy pro odpočinek, relaxaci a zábavu.AquaforumNalézá se 1400m od penzionu příjemnou procházkou centrem města. Nabízí 1 500 m² vodní plochy, 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi. Samozřejmostí jsou tobogán a vodní skluzavky. Otevřeno od 09:00 do 21:00 po celý rok. www.frantiskovylazne.cz/cs/aquaforumTipy na výletyPřírodní rezervace SOOSRozlehlé rašeliniště a slatiniště s naučnou stezkou, kde vyvěrá velké množství… Více… minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý v tzv. bahenních sopkách. Naučná stezka vede po dně vyschlého jezera.Otevřeno od března do listopadu.www.kamennevrchy.cz/pamatky-a-zajimavosti/narodni-prirodni-rezervace-soos/Motýlí farma ŽiroviceMuzeum s velkou sbírkou našich i tropických motýlů s ukázkou živých motýlů v přirozeném prostředí. Otevřeno od dubna do září.www.motylidum.cz/ Cyklotrasy v okolí Františkových LázníJste příznivcem kochání přírody ze sedla jízního kola? Jsou zde pro Vás připraveny trasy po našem okolí.www.ceskehory.cz/cyklotrasy/frantiskovy-lazne.html

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 623 Kč za osobu na noc!

Penzion Rossini - Nabízené služby

WELLNESSBěhem pobytu u nás si můžete dopřát také lázeňské procedury v nedalekém lázeňském hotelu, který naše společnost provozuje.

Penzion Rossini - Vybavení pokojů

Pension Rossini
disponuje pěti dvoulůžkovými pokoji a čtyřmi dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky. Každý má vlastní koupelnu a WC. Na každém pokoji je SAT-TV a chladnička. Připojení k internetu (WiFi) je po celém pensionu zdarma.

Penzion Rossini - Možnosti stravování

Na pensionu podáváme snídaně formou bohatého bufetu. V blízkosti se nachází nezpočet vyhledávaných restaurací a vynáren, které se rádi postarají o Vaší spokojenost. 

Penzion Rossini - Okolí ubytování

Lázeňské minerální pramanyVe Františkových Lázních jsou bohatá ložiska vynikajících léčivých zdrojů, zejména sirnoželezitá slatina. 21 minerálních pramenů, přírodní vývěr zřídelního plynu a moderní léčebné metody jsou základem pro úspěšnou lázeňskou léčbu nemocí srdce a krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí a gynekologických onemocnění včetně neplodnosti.
Pension je vzdálen 300m od autobusové zastávky a 800m od vlakového nádraží.

Fotografie Penzion Rossini

Penzion Rossini
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Rossini

Velká mapa