Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Braník, ubytování Praha 4

Hotel Braník je tím pravým místem, pokud hledáte levný a kvalitní hotel v Praze. Parkování zdarma přímo u hotelu. Hotel Braník se nachází na břehu řeky Vltavy, nedaleko centra města, v městské části Praha 4 - Braník. Hotel je standartně vybaven, má vlastní restauraci s terasou, kde je možno v letních měsících uspořádat grilování pro skupiny osob. V areálu hotelu Braník je k dispozici parkoviště pro osobní vozy i autobusy, které se v noci zamyká. V přímé blízkosti hotelu se nachází autobusové i nádraží a tramvajová zastávka, odkud trvá cesta tramvají do centra města přibližně 22 minut. ( Václavské Náměstí, Staroměstská ). Také nedaleko hotelu se nachází vlakové nádraží Braník.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Braník - Vybavení pokojů

V hotelu Braník je 26 pokojů (jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje), které disponují celkovou kapacitou 62 lůžek pro hosty. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a satelitním přijímačem. Wi-Fi- připojení je k dispozici ve všech pokojích a veřejných místnostech v hotelu zdarma. Součástí pokoje pro rodiny s dětmi je
- pro nejmenší: dětská postýlka
- pro starší: vlastní lůžko (nepoužíváme rozkládací lůžka)
Děti do 5 let zdarma, používají-li stávajících postelí.

Hotel Braník - Možnosti stravování

Hotel Braník nabízí veškeré stravovací služby - restauraci s celodenním provozem, v letních měsících posezení na terase či v hotelové zahradě pod vzrostlými kaštany. Ke slavnostním příležitostem (svatby, promoce, obchodní jednání) můžeme připravit slavnostní tabule. Snídaně jsou podávány bufetovou formou v hotelové restauraci. Každý všední den nabízíme nabídku poledního menu.

Fotografie Hotel Braník

Hotel Braník
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Braník

Velká mapa