Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Villa, ubytování Praha 10

Okouzlující prvorepubliková vila ve stylu ART DECO z 30. let minulého století prošla náročnou rekonstrukcí, aby sloužila k ubytování našich i zahraničních klientů. Vznikl tak půvabný Hotel VILLA, který je situován v krásné zahradě klidné vilové čtvrti téměř v centru Prahy. Poloha u stanice metra Želivského umožňuje pohodlné spojení do všech částí města. Okouzlující prvorepubliková vila ve stylu ART DECO z 30. let minulého století prošla náročnou rekonstrukcí, aby sloužila k ubytování našich i zahraničních klientů. Vznikl tak půvabný Hotel VILLA, který je situován v krásné zahradě klidné vilové čtvrti téměř v centru Prahy. Poloha u stanice metra Želivského umožňuje pohodlné spojení do všech částí… Více… města. Samozřejmostí jsou kompletní služby čtyřhvězdičkového hotelu, mimo jiné například: - Restaurace - Malý konferenční sál - Parkoviště na vlastním pozemku - Směnárna - Prodej suvenýrů - Zajištění vstupenek na kulturní akce- Průvodcovské služby Naším partnerem pro přepravu hotelových hostů je taxislužba PALÁC CAR, která poskytuje své služby na profesionální úrovni a za výhodné smluvní ceny. Vedle veškerého komfortu, který odpovídá mezinárodním standardům pro **** hotely, splňuje Hotel VILLA nejpřísnější hygienické požadavky a pro bezpečnost svých hostů je kompletně vybaven nejmodernějším protipožárním systémem. Přijďte a navštivte  místa,  kde  se již  několik let  natáčí  jeden  z nejoblíbenějších seriálů  televize Nova "Ordinace v růžové zahradě". Budete příjemně překvapeni!

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Villa - Vybavení pokojů

Hotel nabízí ubytování ve 32 elegantních, klimatizovaných pokojích, které jsou vybaveny veškerým komfortem (TV-SAT, telefon, trezor, minibar, vysoušeč vlasů …)

Hotel Villa - Možnosti stravování

Restaurace V Růžové zahradě, která je součástí Hotelu VILLA, poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak klientům ze širokého okolí. V našem jídelním lístku naleznete mimo jiné i pokrmy z domácích těstovin, čerstvé zeleninové saláty či rump steaky z uruguayských býků. Dále šéfkuchař připravuje vynikající lahůdky dle sezónních surovin jako např. zvěřina, chřest, medvědí česnek aj. Nabízíme rovněž denní nabídku, která umožňuje rychlé a cenově nenáročné stravování.

Fotografie Hotel Villa

Hotel Villa
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Villa

Velká mapa