Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Bishops house, ubytování Praha 1

U Non Refundable Rate bude cena za ubytování stržena z kreditní karty ihned po potvrzení rezervace. Vítejte v Biskupském domě, stylovém čtyřhvězdičkovém hotelu v samém historickém středu města, v těsné blízkosti Karlova mostu. Biskupský Dům se nachází v historickém centru Prahy v podhradí na Malé Straně 60 metrů od Karlova mostu. Podoba domu, zvaného dnes podle jeho dějinných základů Biskupský Dům, pochází z roku 1843, kdy byla po 6 letech dokončena jeho přestavba z období 16. století. V roce 1999 byla dokončena jeho celková rekonstrukce. Za empírovou čelní fasádou se našim hostům nabízí pohodlí, komfort i autentické prvky dob minulých. Hotel nabízí ubytování v komfortních dvoulůžkových, jednolůžkových a třílůžkových… Více… pokojích s možností dětské postýlky s koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletou, TV se satelitním příjmem (včetně CNN), telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou a vysoušečem vlasů. V hotelu je k dispozici výtah. Parkování 24 hodin/450,-CZK. Po sedmé hodině večer extra poplatek za odvoz auta do garáže 200,-CZK.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Bishops house - Vybavení pokojů

U Non Refundable Rate bude cena za ubytování stržena z kreditní karty ihned po potvrzení rezervace. Hotel Biskupský dům nabízí ubytování ve standardních dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích vybavených s veškerým komfortem. Ve vybavení samozřejmě nechybí koupelna s vlastním sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, minibar, bezpečnostní schránka a TV + SAT. Na pokojích je k dispozici kabelové připojení k internetu.

Hotel Bishops house - Možnosti stravování

Hoteloví hosté jsou srdečně zváni k návštěvě restaurace U Biskupa, kde naleznou široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně. Restaurace nabízí možnost uspořádání svatebních hostin a jiných oslav. Kapacita restaurace je 25 osob. V letních měsících je hostům k dispozici venkovní zahrádka.

Hotel Bishops house - Okolí ubytování

Hotel se nachází v historickém centru Prahy na Malé Straně v centru Městské památkové rezervace Praha - v podhradí na Malé Straně, pouze 60 metrů od Karlova Mostu v bezprostřední blízkosti nejvýznamnějších památek.
Zastávka: 200 m Autobusové nádraží: 2000 m Vlakové nádraží: 2000 m Letiště: 14000 m Metro: 300 m

Fotografie Hotel Bishops house

Hotel Bishops house
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Bishops house

Velká mapa