Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Plešivec, ubytování Abertamy

Přímo na vrcholu čedičového kopce Plešivec, který měří 1208 m, trůní horský hotel, ve kterém jsou pro Vaše ubytování připraveny nejen stylové pokoje, ale i dva dvouložnicové apartmány. Ze všech pokojů a apartmánů je krásný výhled na Krušné hory a Podkrušnohoří. Ráno Vás probudí slunce a první, co uvidíte, budou vzdálené vesničky zasazené do okolní horské přírody.  V našem hotelu je Vám k dispozici restaurace vyvedená v příjemném horském stylu, ve které, kromě chutných pokrmů, najdete i krytou zahrádku umožňující výhled do kraje.  Pro zpříjemnění ubytování ale i po náročném dni plném sportovních aktivit Vám jistě přijde vhod relaxace ve wellness centru, kde pro dobití Vaší energie najdete nejen saunu, ale… Více… také whirlpool.  Nedílnou součástí našeho hotelu je také 16 metrů vysoká rozhledna pocházející z roku 1895. Odměnou za zdolání 66 schodů je nevídaný pohled na Abertamy a jejich okolí a v restauraci přímo u věže se můžete v chladnějších dnech ohřát teplým šálkem čaje a v létě pak osvěžit dobře chlazeným nápojem. Poskytujeme příjemné a pohodlné ubytování horského stylového hotelu se snídaní dle sezóny. V našem horském hotelu je Vám k dispozici celkem šest pokojů, z toho dva dvouložnicové apartmány. Každý z našich pokojů má svá specifika. Některý je jako stvořený pro ubytování rodiny, jiný zase pro páry nebo skupinku výletníků. Během zimní sezóny 20% sleva na skipas, servis a půjčovnu lyží a dalšího lyžařského vybavení vlastní koupelna smart TV vstup do wellness centra pro hotelové hosty zdarma WiFi zdarma Ski Areál Plešivec  Skiareál Plešivec je jedním z nejhezčích skiareálů v ČR. Protože je aktuálně i nejmladší, využívá ty nejlepší technologie pro Váš nejen sportovní zážitek. Umělé zasněžování, rychlé a komfortní lanovky, přes 10 km sjezdovek a možnost občerstvení po celém areálu. Na kopci Plešivec, a to přímo na jeho vrcholu, naleznete restauraci a hotel stejného jména. Na svahu pak Apresski bar U Dostyho, Restaurant Fabrika Art v našem horském hotelu Zelené údolí ve Pstruží, Bistro Stodola a na svahu je také Skibar KAREL IV.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 725 Kč za osobu na noc!

Hotel Plešivec - Vybavení pokojů

V našem horském hotelu nabízíme 3 kategorie pokojů, v každé po 2 pokojích:
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
Třílůžkový pokoj s manželskou postelí a jednolůžkovou postelí
Rodinný apartmán se 2 ložnicemi, v jedné s manželsko postelí a v jedné s oddělenými lůžky

Hotel Plešivec - Možnosti stravování

Naše restaurace nabízí občerstvení a nápoje, které si jistě po více či méně náročném dni na Plešivci v jejím útulném prostředí rádi vychutnáte.
 Restaurace je zařízena v příjemném horském stylu, který a jen umocňuje zdejší celkovou atmosféru.
 Veškerým připravovaným pokrmům věnujeme zvláštní péči a připravujeme je z regionálních surovin.
 Určitě Vás zaujme také unikátní zahrádka s výhledem na Krušné hory a široké okolí. Součástí naší restaurace je také samostatný salónek s televizí.
 Základní informace
AKCE NA MÍRU restaurace má dostatečnou kapacitu hostit firemní večírky, soukromé party a jiné oslavy všeho druhu ŠIROKÝ VÝBĚR náš tým kuchařů si zakládá na přípravě pokrmů z regionálních surovin OTEVÍRACÍ DOBA pondělí- neděle 10:00 - 22:00

Fotografie Hotel Plešivec

Hotel Plešivec
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Plešivec

Velká mapa