Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Ubytovna U Kašny, ubytování Uherské Hradiště

Ubytovna U Kašny se nachází ve středu města v ulici Šromova, která leží na rohu Masarykova náměstí. V této části náměstí je postavena barokní kašna pocházející z 1.poloviny 18. století. Ubytovna U Kašny se nachází ve středu města v ulici Šromova, která leží na rohu Masarykova náměstí. V této části náměstí je postavena barokní kašna pocházející z 1.poloviny 18. století. Ubytovna má k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové, 1 čtyřlůžkový a 1 pětilůžkový pokoj. Celková kapacita je 37 lůžek. Celé ubytovací zařízení je nekuřácké. V patře ubytovny se nachází společné sociální zařízení a kuchyňku vybavenou lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí a nádobím.… Více… Ubytovna má dvě kuchyňky a dvě společenské místnosti s televizí. Na pokoji jsou postele, noční stolky s lampičkama a šatní skříň. Internetové připojení a úschovna kol zdarma. Po předchozí domluvě parkování zdarma. Možnost zapůjčení kol, zajištění obědů a další služby. Asi 250 metrů od ubytovny v ulici Otakarova se nachází Ubytování Bílý dům (kapacita 17 lůžek), který rovněž provozujeme. Zámek a park Buchlovice  /  www.zamek-buchlovice.czHrad Buchlov  /  www.hrad-buchlov.czVelehrad  /  www.velehrad.czVodní cesta Baťův kanál  /  www.batacanal.czArcheoskanzen Modrá  /  www.archeoskanzen.czRegion Slovácko  /  www.slovacko.czPamatník Velké Moravy  /  www.staremesto.uh.czRozhledna Brdo  /  rozhledny.wz.cz/Brdo.htmRozhledna Rovina  /  www.mesto-uh.czSlovácké divadlo  /  www.slovackedivadlo.cz

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 340 Kč za osobu na noc!

Ubytovna U Kašny - Vybavení pokojů

Ubytovna má k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů a 1 čtyřlůžkový pokoj s celkovou kapacitou 20 osob.

Ubytovna U Kašny - Možnosti stravování

Možnost stravování v nedaleké nekuřácké restauraci Orlovna (100m) na Mariánském náměstí. Součástí restaurace je i kavárna s cukrárnou. V létě mohou návštěvníci posedět na venkovní zahrádce.

Ubytovna U Kašny - Okolí ubytování

Uherské Hradiště rozprostřené na levém břehu Moravy mezi Chřiby a Bílými Karpaty je právem považováno za jedno z hlavních center Slovácka. Město se může pochlubit bohatou historií a množstvím památek počínaje odkrytými velkomoravskými stavbami až po architekturu městského centra. V Hradišti můžete navštívit expozice Slováckého muzea a Galerie Slováckého muzea a blíže se zde seznámit s bohatými kulturními tradicemi Slovácka. Hradiště je také dějištěm řady zajímavých akcí, například Letní filmové školy nebo Festivalu hudebních nástrojů lidových muzik. Uherské Hradiště a především Mařatice jsou také centrem vinařství. Historické sklepy určitě stojí za obhlídku a hradišťská vína za ochutnání. Hradiště je jako stvořené pro prožití zajímavé dovolené. Poznávat zdejší pamětihodnosti a přírodní krásy můžete na stezkách pro pěší, pro cyklisty, v koňském sedle, z koše balónu nebo z paluby lodi na Baťově kanálu. Můžete sportovat nebo jen tak odpočívat u vody, dokonce tu můžete i lyžovat na umělém svahu.
Autobusové nádraží 350m
Vlakové nádraží 370m
Přístaviště 700m

Fotografie Ubytovna U Kašny

Ubytovna U Kašny
Zvětšit fotografii

Mapa Ubytovna U Kašny

Velká mapa