Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Nabucco, ubytování Praha 4

Hotel Nabucco svým jménem vzdává hold životu a dílu Giuseppe Verdiho, jedinečného italského skladatele. Praha a její divadla se mohou pyšnit tím, že jeho hudba zde stále zní.  Hotel Nabucco svým jménem vzdává hold životu a dílu Giuseppe Verdiho, jedinečného italského skladatele. Praha a její divadla se mohou pyšnit tím, že jeho hudba zde stále zní. Italské vedení hotelu věnuje pozornost zejména těm, kteří přijíždí do Prahy se zájmem o klasickou hudbu, organizuje prohlídky města s odborným výkladem, vstupenky do divadel a na koncerty. Hotel poskytuje masážní služby, je vybaven klimatizací, barem, saunou a společenskou místností pro 40 osob.Má uzavřené a hlídané parkoviště.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Nabucco - Vybavení pokojů

Ubytovací kapacitu hotelu představují 4 rodinné pokoje, 8 třílůžkových pokojů, 12 dvoulůžkových pokojů a 3 jednolůžkové. Každý z pokojů je vybaven telefonem, satelitní televizí a minibarem. Koupelny mají buď vanu, nebo sprchový kout.
Zajištěny objednávky vstupenek na divadelní představení. Organizované výlety. Služby na baru. Faxové služby. K dispozici je internet. Klimatizace. Sauna, masáže, fitness. Společenská místnost pro 40 osob. Prádelna.  Uzavřený parking s kapacitou 13 míst.

Hotel Nabucco - Možnosti stravování

Snídaně jsou podávány od 7,30 do 10,00 hod. se širokým výběrem jídel všech chutí a druhů k plné spokojenosti klientů. Při skupinové rezervaci nad 10 osob možnost oběda či večeře.

Hotel Nabucco - Okolí ubytování

Ubytování v Nuslích – Praze 4, je v dosahu cca 10 minut tramvají do centra na Václavské náměstí.
Zajištěna je doprava z letiště i z nádraží a naopak. Hotelové taxi 750 czk (30,00 €).

Fotografie Hotel Nabucco

Hotel Nabucco
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Nabucco

Velká mapa