Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL AURA PRAHA design & garden wellness pool, ubytování Praha 9

Hotel Aura design & garden pool. Zcela nově zrekonstruovaný moderní hotel naleznete na rozhraní obchodní části Prahy 9, Čakovice, a blízkého Proseku, v těsné blízkosti dálnice D8 ve směru Praha-Teplice-Drážďany, D11 Hradec Králové, R8 Liberec a Mladou Boleslav. Hotel má v pracovních dnech od 8:00 do 17:30 bezplatný transport hotelovou limuzínou směr stanice metra Letňany (a zpět) a směr Výstaviště PVA Leťnany (a zpět), obojí je vzdáleno 5min vozem. Hotel těsně sousedí s obchodním centrem Globus, kde jsou široké možnosti služeb, nakupování i stravování. Hotel je ideální jak pro ubytování větších skupin, tak i obchodních cestujících a rodin s dětmi, které využijí naši krásnou zahradu. Pro naše hosty je k dispozici… Více… venkovní bazén s lehátky, slunečníky a rozlehlá zahrada s terasou s možností grilování.   Hotel má prostornou prosklenou snídaňovou restauraci s výhledem do zahrady a na bazén. Hotel Aura disponuje 42 pokoji dvou a třílůžkových a 5 pokoji čtyřlůžkových a 1 třílůžkový pokoj je bezbariérový. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, trezor, novou LCD TV, hotelový telefon a WI-FI připojení zdarma. Od konce roku 2015 hotel nabízí nové velké parkoviště střežené kamerovým systémem se záznamem, jak pro osobní vozy, tak pro autobusy. Parkování pro hotelové hosty je zdarma. Hotel je nekuřácký. Pro kuřáky je vyhrazen prostor před hotelem nebo na jednotlivých balkonech hotelu. Do centra Prahy dojedete za 25 minut městskou hromadnou dopravou, v případě využití naší bezplatné dopravy od metra či k metru i dříve. V pozdních hodinách a o víkendu jezdí k metru autobus, zastávka Obchodní centrum Čakovice je vzdálena 5 min. chůze od hotelu. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 557 Kč za pokoj na noc!

HOTEL AURA PRAHA design & garden wellness pool - Vybavení pokojů

Hotel Aura Design & Garden Pool Hotel je sedmipatrová budova s dvěma výtahy, s kapacitou až 154 lůžek ve 46 pokojích.42 pokojů je dvou až třílůžkových a 5 pokojů čtyřlůžkových.
Jeden třílůžkový pokoj má bezbariérový přístup a koupelnu. Na každém pokoji je samostatné WC, sprchový kout, vysoušeč vlasů, trezor, satelitní LCD TV a hotelový telefon, automatické venkovní žaluzie

HOTEL AURA PRAHA design & garden wellness pool - Možnosti stravování

Hotel má vlastní snídaňovou restauraci, která po předchozí domluvě zajišťuje snídaně nebo na objednávku (pro skupiny nad 30 osob) večeře. Restauraci lze také využít jako místo pro konání různých společenských akcí, oslav a firemních večírků.
 

HOTEL AURA PRAHA design & garden wellness pool - Okolí ubytování

Rodiny s dětmi ocení zejména prostornou zahradu o rozloze 3500m2 s venkovním letním bazénem, s možností grilovat, udit, zahrát si fotbal a jiné venkovní aktivity. 
Do centra Prahy dojedete cca za 25 minut městskou hromadnou dopravou. Od Obchodního centra Čakovice, které je cca 5 min. pěšky od hotelu, můžete jet autobusem č. 110, 140, 195 (6 zastávek) a č. 158 (8 zastávek) na konečnou metra „C" - Letňany, které Vás doveze až do centra. Při noční zpáteční cestě použijte noční autobus č. 511

Fotografie HOTEL AURA PRAHA design & garden wellness pool

HOTEL AURA PRAHA design & garden wellness pool
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL AURA PRAHA design & garden wellness pool

Velká mapa