Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Da Antonio Residence, ubytování Škvorec

Savoia Residence se nachází pouhých 25 minut od centra Prahy a přesto v malebné přírodě a v centru obce Škvorec, naproti Starému zámku. Ideální a kouzelné místo pro relaxaci, jednani, přespání. Savoia Residence se nachází pouhých 25 minut od centra Prahy a přesto v malebné přírodě a v centru obce Škvorec, naproti Starému zámku. Ideální a kouzelné místo pro relaxaci, jednani, přespání. Savoia Residence je malý rodinný podnik zakládající si na rodinné tradici jež se nachází naproti Škvoreckeho zámku a kostelu. K dispozici je 8 nekuřáckých pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastním  WC, sprchou, TV s digitálním přijmem a rychlovarnou konvicí. k dispozici je malé útulné bistro, jež vaři z místních surovin mezinárodní kuchyň.… Více… Bar nabízí přes 50 různých láhví a nespočet koktejlů. Máme též širokou nabídku minipivovarů.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 550 Kč za osobu na noc!

Da Antonio Residence - Vybavení pokojů

Savoia Residence je vybavena celkem 8 pokoji z toho je 6 dvoulůžkových a 1 rodinný pokoj a 1 apartmán. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním  WC, sprchou, TV s digitálním přijmem a rychlovarnou konvicí.

Da Antonio Residence - Možnosti stravování

 V prostorách Savoia Residence se nachází útulné bistro s barem. V letních měsících si hosté mohou vychutnat delikatesy mezinárodní kuchyně, italskou kávu, domácí koktejly a zmrzlinu na terase hotelu, zatímco si Vaše malé ratolesti hrají v dětském koutku. Pro hosty je možnost po předchozí domluvě připravit polopenzi či plnou penzi. 

Da Antonio Residence - Okolí ubytování

Škvorec - bývalé starobylé městečko (od r. 1497) nedaleko Prahy. Rozprostírá se ve svazích nad údolím Škvoreckého potoka při silnici 101 spojující města Úvaly a Říčany. Najdeme zde celou řadu významných a zajímavých památek. Škvorec má nadmořskou výšku "U křížku" 309 m a práh kostela sv. Anny 317 m.
Každé dvě hodiny vyjíždí do Prahy příměstská linka k zastávce metra Skalka. Cesta automobilem k Centrum Chodov kde se nachází záchitné parkoiště P+R trvá pouhých 20min.

Fotografie Da Antonio Residence

Da Antonio Residence
Zvětšit fotografii

Mapa Da Antonio Residence

Velká mapa