Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL UNO, ubytování Ústí nad Orlicí

Hotel Uno naleznete v blízkosti centra města Ústí nad Orlicí zasazeném do malebné krajiny Orlických hor. V Unu naleznete ubytování různých kategorií ve 38 pokojích, celková kapacita hotelu je 80 lůžek.Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a telefonem. Na internet se lze připojit přes WiFi zónu. Minibary na pokojích jsou vybavovány pouze na přání klienta. Hotelová restaurace s nabídkou specialit domácí i světové kuchyně potěší leckterého gurmána. Pro kongresy, školení a prezentace je k dispozici Modrý salónek (36 osob), Oranžový salónek (50 osob) a kongresový sál (100 osob). Oba prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou.   O víkendu (z pátku na sobotu a ze soboty na neděli) poskytujeme víkendové… Více… slevy na ubytování.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOTEL UNO - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, TV a telefonem. Na internet se lze připojit přes WiFi zónu.

HOTEL UNO - Možnosti stravování

Nechte se pozvat do naší restaurace hotelu UNO, která nabízí kapacitu až 100 míst, a pochutnejte si na nabídce jídel z naší a zahraniční kuchyně.
Restaurace v Ústí nad Orlicí s bezbariérovým přístupem se nachází v přízemí hotelu. Využijte ji ke konání soukromých oslav, svatebních hostin nebo firemních akcí.

HOTEL UNO - Okolí ubytování

Okolí Ústí nad Orlicí je vhodné pro pěší výlety i cykloturistiku. Doporučujeme navštívit město Litomyšl s bohatou historií a pod ochranou UNESCO. Na přání Vám zprostředkujeme adrenalinový víkend, zapůjčení horských kol nebo lodí, jízdu na koních nebo třeba lezení na cvičné horolezecké stěně.
Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 300 m

Fotografie HOTEL UNO

HOTEL UNO
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL UNO

Velká mapa