Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Černý kůň, ubytování Hradec Králové

Stylový rodinný penzion Černý kůň z kategorie *** poskytuje ubytování v klidné části Hradce Králové se snadným a rychlým přístupem do centra města.  Stylový rodinný penzion Černý kůň z kategorie *** poskytuje ubytování v klidné části Hradce Králové se snadným a rychlým přístupem do centra města. Poskytuje ubytování v devíti dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkových pokoji. Součástí každého luxusního pokoje penzionu Černý kůň je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky, televizor se satelitním příjmem, telefon. Možnost vysokorychlostního připojení k internetu formou wi-fi sítě. Penzion také disponuje vlastním uzavřeným… Více… parkovištěm, které je pro hosty zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 600 Kč za osobu na noc!

Penzion Černý kůň - Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají vlastní socíální zařízeí, TV, minibar a velký pracovní stůl. Každý z pokojů má vstuplí předsíňku s dveřmi do pokoje, což ocení hlavně hosté, kteří potřebují nerušený spánek.

Penzion Černý kůň - Okolí ubytování

Z dopravního terminálu v Hradci králové se k nám dostanete trolejbusem číslo 3 směr Albert nebo Plačice. Vystupovat budete na zastávce Anenské náměstí. Penzion se od zastávky nachácí cca 50m přes cestu po směru odjezdu trolejbusu.

Fotografie Penzion Černý kůň

Penzion Černý kůň
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Černý kůň

Velká mapa