Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Fan***, ubytování Karlovy Vary

Penzion Fan***  - kvalita za odpovídající cenu v Karlových Varech ! Přijeďte a nebudete zklamáni. Penzion Fan***  - k dispozici máme 8 dvoulůžkových, 2 jednolůžkové, 1 třílužkový pokoj a 1 rodinný pokoj (manželská postel a palanda). Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC.  Pokoje jsou  nekuřácké ! Součástí každého pokoje je malá kuchyňská linka, kde si připravíte jednoduchá jídla či uvaříte chutnou kávu. V objektu WIFI - zdarma. Pokud hledáte prostory pro uspořádání malého školení, obchodního setkání nebo večírku s přáteli, spojte váš pobyt s pronájmem salonku. Denní sazby za pronájem  - viz ceník (pro hosty penzionu je pronájem salonku zdarma). Navíc vám rádi pomůžeme uzpůsobit salonek vašim… Více… potřebám - od stěhování nábytku po zajištění občerstvení atd. Motoristé ocení uzavřené parkoviště. Náš penzion je ideální zastávkou také pro motorkáře i cyklisty. Úschovna kol, lodí nebo golfobých bagů zdarma k dispozici. Penzion Fan***  je lehce dostupný ze všech hlavních silničních tahů. Pejsci vítáni ! Recepční vám pomůže při výběru vašich procházek a výletů. Děláme rezervace do muzea Becherovky, kde vás vedle zajímavé historie očekává také ochutnávka našeho zlatého moku. Ve spolupráci s historickými Alžbětinými lázněmi vám za výhodé ceny zajistíme procedury, vsupenky do bazénového komplexu, solné jeskyně. Pro optimální načasování se s námi spojte předem, abychom měli čas pro vas vše připravit.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 425 Kč za osobu na noc!

Penzion Fan*** - Nabízené služby

 
 
 

Penzion Fan*** - Vybavení pokojů

Všechny  pokoje v penzionu FAN*** jsou moderně vybaveny -  prostorná lůžka s antialergickými polštáři a přikrývkami, kuchyňská linka vč. základního nádobí, chladničky, rychlovarné konve, vařiče, útěrky a mycích prostředků na nádobí.  Prostorná koupelna se sprchou a WC  /šampon,mýdlo,ručník,osuška / . Fén lze zapůjčit bezplatně na recepci.
TV-SAT vč. DVD, radiobudík. .
Na vyžádání lze zapůjčit dětskou postýlku a židličku i nočník :)
Pokoje mají venkovní žaluzie, které vás chrání při spánku nejen proti světlu ale tlumí i zvuky.
 
 
V případě nepříznivého počasí vám pomůžeme  překonat nudu zapůjčením stolních her.

Penzion Fan*** - Možnosti stravování

Snídaně - naše pečlivě připravené domácí snídaně podáváme v salonku /v přízemí vedle recepce/. Nejsou u nás povinné, protože každý má možnost si na pokoji jídlo připravit.
Minimarket - 100 m od penzionu
 

Penzion Fan*** - Okolí ubytování

 
 
Další naší aktivitou je cyklistika. Nádherná krajina ideální pro rodinné výlety i k pročištění hlavy po obchodním jednání. Cyklobusy, cyklovlaky. Cyklopůjčovna. Jako aktivní cyklisté rádi poradíme jak u nás strávit víkend nebo celý týden.
 
Motocyklisté pozor - naše velké hlídané parkoviště je přesně to, co pro vaše stroje potřebujete. V případě deště možno uschovat motorky do garáže. Jedinečná příležitost v Karlových Varech.!
 
 
 
Vlakem - Horní nádraží /vlaky od Ústí nad Labem, Chomutova, Prahy, Chebu/ -  2 km od penzionu pěšky
              Dolní nádraží /vlaky od Mariánských Lázní, Nejdku - Krušných hor/  - 3 km.  Zastávka MHD  "Tržnice"  200 m a  poté bus  č. 5 přímo k nám. Zastávka Bohatice-náměstí a pak 33 kroků k penzionu.
 
Letadlem -  Letiště Karlovy Vary - 7 km,  MHD do centra města, zastávka Tržnice a pak autobusem č. 5 do Bohatic. Doporučujeme taxi.
 
Autobusem z Prahy - vystupte na výstupní stanici Tržnice /předposlední - není to Terminal/ - hned uvidíte nástupní místa MHD - použijte autobus č. 5 - směr Bohatice-náměstí, cca
                              10 minut jízdy
 
Autem od Prahy - těsně před příjezdem sledujte modré dopravní znační BOHATICE
          od Plzně  - u Globusu vjeďte na městský okruh - cca 5 km - výjezd BOHATICE.
 
 
      

Fotografie Penzion Fan***

Penzion Fan***
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Fan***

Velká mapa