Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Lowcost Hotel Ostrava, ubytování Ostrava

Lowcost hotel Ostrava je situován ve městě Ostravě, nedaleko ČEZ Arény, v blízkosti centra městské zábavy a sportu. Do centra města a na Stodolní ulici se dostanete po 10 minutách jízdy autem.  Lowcost Hotel nabízí pohodlné ubytování za rozumnou cenu, velké parkoviště, dobrou snídani a to vše nedaleko mezinárodního letiště v Ostravě, pár kilometrů od dálnice, kousek od velkého dopravního uzlu městské hromadné dopravy. Lowcost Hotel je blízko centra městské zábavy a sportu. Je zde velké koupaliště, nedaleko OSTRAVAR Aréna. Do centra města a na Stodolní ulici je to 10 minut autem. Kromě ubytování Vám hotel nabízí využití celé řady dalších služeb: recepce parkování u hotelu Wi-Fi připojení nově vybavenou společenskou… Více… místnost s širokoúhlou televizí snídani pomoc při organizování ubytování větších akcí

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Lowcost Hotel Ostrava - Vybavení pokojů

Lowcost Hotel Ostrava disponuje čtyřmi typy pokojů, a to pokoji Classic, Classic Plus, Studio a Studio Plus s celkovou kapacitou až 385 osob. V roce 2009 kompletně zrekonstruované a moderně zařízené hotelové pokoje "Classic" jsou ideální volbou pro individuální cestující. Pokoje "Studio" jsou určené svou povahou pro větší skupiny, jako jsou sportovní týmy, či různé kulturní spolky. K dispozici rovněž máme rovněž bezbariérové pokoje.

Lowcost Hotel Ostrava - Možnosti stravování

Lowcost hotel nabízí levné ubytování bez snidaně. Snídani lze dokoupit (od 105 Kč/osoba). 

Lowcost Hotel Ostrava - Okolí ubytování

V blízkosti Lowcost Hotelu se nachází Ostrava aréna, velké kulturní a sportovní centrum. Mezi známá místa patří také Stodolní ulice, která je centrem nočního života. V okolí je celá řada turistických a cyklistických tras. Centrum města je vzdálené 10 minut autem.
Parkoviště hotelu je z ulice Kpt. Vajdy, čp. 1. Řidičům proto doporučujeme nastavit do GPS navigace jako cílovou adresu Kpt. Vajdy 1, 700 30 Ostrava - Zábřeh.
Lowcost Hotel je velmi dobře dostupný autem i městskou hromadnou dopravou. Příjezd na parkoviště hotelu je z ulice Kpt. Vajdy, čp. 1. Řidičům proto doporučujeme nastavit do GPS navigace jako cílovou adresu Kpt. Vajdy 1, 700 30 Ostrava - Zábřeh.

Fotografie Lowcost Hotel Ostrava

Lowcost Hotel Ostrava
Zvětšit fotografii

Mapa Lowcost Hotel Ostrava

Velká mapa