Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Volareza - hotel Vranov, ubytování Vranov nad Dyjí

Volareza - hotel Vranov nabízí ubytování na břehu Vranovské přehrady v překrásné přírodě jižní Moravy. Svým zázemím a poskytovanými službami je vhodný pro rodinnou rezkreaci, ozdravné a wellness pobyty. Hotel je sezonní, s provozem duben až říjen v celkové kapacitě 114 lůžek. Nabízíme ubytování v nově rekonstruovaných pokojích. Celková skladba pokojů  je  4  jednolůžkové, 52 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlky.  V ceně ubytování jsou i snídaně formou bufetu v hotelové jídelně.  Hostům je k dispozici wellness centrum ( sauna s venkovním ochlazovacím bazénkem, infrasauna, vířivka,masáže, lymfoven, fitness, squash). Hotel má i nově rekonstruovanou dětskou hernu. K rekreačnímu odpočinku… Více… slouží adventure golf, stolní tenis, kulečník a ruské kuželky, hřiště s umělým povrchem na tenis, florbal a minikopanou, půjčovna kol a sportovních potřeb, pro děti i nově vybudované dětské hřiště. Pro aktivní sportovní vyžití  je možné využít venkovní antuková hřiště na nohejbal a volejbal. Pro děti organizujeme v rámci dětské animace různé soutěže, kvízy,sportovní odpoledne - s využitím venkovního hřiště  s dětskými sestavami Vilík a Mája nebo nově rekonstruované dětské herny v hotelu. Pro ostatní hosty zajišťujeme vyhlídkovou plavbu lodí po Vranovské přehradě, návštěvu vodní elektrárny pod hrází přehrady a také procházku do Vranova nad Dyjí s prohlídkou nově rekonstruovaného gotického kostela, pocházejícího z 11.století, návštěvou keramické dílny a výzmaných pamětihodností Městyse.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 496 Kč za osobu na noc!

Volareza - hotel Vranov - Nabízené služby

V recepci hotelu je možné si objednat balíčky wellness služeb s masážemi k pobytům, nebo přímo wellness pobyty s polopenzí.

Volareza - hotel Vranov - Vybavení pokojů

Každý pokoj má vlastní WC a sprchu, předsíň s vestavěnou šatní skříní, LCD televizi se satelitním příjmem, telefon, trezor, chladničku, možnost připojení WIFI  a balkon s výhledem na jezero s venkovním posezením. Všechny pokoje jsou orientovány jižním směrem a jsou nekuřácké, stejně jako prostory v hotelu.  Dvanáct dvoulůžkových pokojů je možné v předsíňce propojit spojovacími dveřmi pro rodiny s malými dětmi.

Volareza - hotel Vranov - Možnosti stravování

V hotelu je hostům k dispozici jídelna ( 160 míst) a kavárna s venkovní zastřešenou pergolou ( 94 míst v kavárně a 60 míst pod pergolou). Pobyty jsou standardně poskytovány se snídaní, která je podávána bufetovým způsobem v jídelně hotelu. Pro klienty se zajištěnou plnou penzí jsou obědy a večeře podávány výběrem z denního menu s nabídkou tří jídel ( objednávky vždy den předem). Obědy a večeře je možné dokoupit i během pobytu - v kavárně a jídelně hotelu z nabídky hotových jídel a minutkové kuchyně. Jako doplnění naší nabídky pořádáme pravidelné řízené degustace moravských vín a večerní grilování v zastřešené pergole.

Volareza - hotel Vranov - Okolí ubytování

V letním období je možné, kromě vodních sportů, využít i značené turistické a cykloturistické trasy v přilehlém okolí Národního parku Podyjí, Znojemska i příhraničního Rakouska. Doporučujeme návštěvu barokního zámku ve Vranově nad Dyjí, gotického hradu v Bítově s úchvatným pohledem do širokého okolí z rozhledny " U Rumburaka" a zříceniny Cornštejn. V nedalekém Znojmě pak prohlídku  historického města, Rotundy sv. Kateřiny a podzemí s délkou chodeb 26,5 km. Z výletů do okolí je to zámek s historickým náměstím v Telči nebo zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou.
autem:  směr od  Znojma po silnici č. 408 na Vranov nad Dyjí, před Vranovem v Lesné je odbočka na Šumnou, Štítary, po 1 km odbočíte vlevo na vranovskou pláž. Místo je označeno informační tabulí. Na rozcestích vždy vlevo a po 4 km přímo u vody je hotel.
směr od Jihlavy po silnici č.E59 do Moravských Budějovic, Vranovské Vsi, Štítary a po 1 km odbočit vlevo na vranovskou pláž. Místo je označeno informační tabulí.
 

Fotografie Volareza - hotel Vranov

Volareza - hotel Vranov
Zvětšit fotografii

Mapa Volareza - hotel Vranov

Velká mapa