Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Theatrino, ubytování Praha 10

Design hotel Theatrino se nachází v centru Prahy, v blízkosti Václavského náměstí i Hlavního nádraží. Historické centrum města je snadno dosažitelné pěšky i tramvají. Design hotel Theatrino se nachází v centru Prahy, v blízkosti Václavského náměstí i Hlavního nádraží. Historické centrum města je snadno dosažitelné pěšky i tramvají. Hotel je umístěn v krásné secesní budově s velkým divadelním a konferenčním sálem, byl otevřen v roce 2000 po rozsáhlé rekonstrukci dle návrhu rakouského architekta a malíře Haralda Schreibera. wellness (masáže,sauna za poplatek 16 EUR)

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Theatrino - Vybavení pokojů

Pokoje účelně vybavené moderním nábytkem Koupelna (vlastní příslušenství - sprcha nebo vana, WC) Televize se satelitním příjmem Minibar Telefon s přímou volbou Vysoušeč vlasů Pokojový trezor zdarma Toaletní potřeby zdarma Potřeby pro přípravu kávy a čaje

Theatrino - Okolí ubytování

 V blízkosti hotelu moderní nákupní centrum Flora či Nový židovský hřbitov, kde odpočívá i světoznámý spisovatel Franz Kafka.
Nenechte si také ujít výhled na Prahu z nedaleké Žižkovské televizní věže, a to buď z restaurace (66 m) nebo z vyhlídkové kabiny (93 m).
Tramvajová zastávka je 1 minutu chůze.
MHD:
zastávka Lipanská, linka 5, 9, 26, 55, 58
 

Fotografie Theatrino

Theatrino
Zvětšit fotografii

Mapa Theatrino

Velká mapa