Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Wellness pension Rainbow ®, ubytování Karlovy Vary

Wellness pension hotelového typu  nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Ubytování je včetně bufetové snídaně, domácí speciality -  koláče, marmelády atd. s vlastním parkovištěm, venkovním bazénem a velkou zahradou, pískoviště a hřiště pro děti. Pension nabízí wellness a relaxační  služby přímo v pensionu. V pensionu Rainbow v Karlových Varech strávíte příjemné chvíle odpočinku od ruchu města. V okolí je několik možností procházek a i rybáři najdou krásný rybník k lovu ryb. Wellness pension Rainbow v Karlových Varech na nachází v městské části Sedlec, klidná lokalita ideální místo k odpočinku a dovolené. Pokoje jsou útulně zařízené, včetně koupelny. Kapacita pensionu je 21… Více… lůžek ve dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánu. Pro děti máme k dispozici dětskou postýlku, jídelní stoličku a hračky. Hosté mohou využít wellness ,  beauty a relaxační služby ve spolupráci s masérkou, kosmetičkou přímo v pensionu. Ubytování je včetně snídaně servírované formou bufetu. Dále je hostům i dispozici velká zahrada s bazénem, lehátky a ping-pongovým stolem. V blízkosti pensionu je obchod se základními potravinami, poutní kostel sv.Anny, 1km vzdálené přírodní koupaliště s in - line dráhou, tenisovými kurty, volejbalem a travnatou plochou. Do lázeňského centra se dostanete pěšky cca za 15 min. Museum Jan Becher cca 1,5km,sklárna Moser cca 3km, městské museum se nachází v lázeňské zóně. Ve wellness pensionu Rainbow v Karlových Varech jsme nově od září 2016 zřídili relaxační centrum. Pension Rainbow nabízí ubytování jak pro jednotlivce,  seniory tak i pro rodiny s dětmi. V areálu je uzavřená zahrada s bazénem, lehátky , altánem s posezením, ping pong, pískoviště, kde každý najde svůj koutek a klid. Hosté mohou využít také gril na zahradě. Okolí pensionu nabízí možnost procházek kolem rybníku a v nově budovaném lesoparku  je 1km okruh. V rybníku je možné lovit. Nedaleko pensionu je výborná cukrárna.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Wellness pension Rainbow ® - Nabízené služby

Relaxační a odpočinkvý pobyt v pensionu Rainbow*** v Karlových Varech
- 2 x ubytování ve dvoulůžkové pokoji
- 2 x bohatá bufetová snídaně
- 2 x káva na uvítanou
- 1 x ovoce na pokoji v den příjezdu
- 1 x Mattoni minerální voda na pokoji
- 1 x relaxační obličeke a dekoltu s arganovým  olejem na os.
- 1 x vstup do privátní infrasauny 60min. pro dva
ZDARMA pro naše hosty:
- uzavřené parkoviště
- WIFI
- mapa města
- uložení motorek
- uložení jízdní kol
- zapůjčení NORDIC WALKING
Celková cena za osobu a pobyt je 2 490,-Czk

Wellness pension Rainbow ® - Vybavení pokojů

Pokoje jsou velim útulně zařízené, vybavené kvalitní postelí,damaškovým prádlem, koupelnou se sprchou, WC a umyvadkem, froté ručníky, hygienickýmii potřebami, nábytkem, živými květinami. V pokojích se provádí každý druhý den úklid.

Wellness pension Rainbow ® - Možnosti stravování

kvalitní bufetové snídaně, včetně domácích koláčů a domácích marmelád a kváskového chleba . které připravuje sama paní majitelka

Wellness pension Rainbow ® - Okolí ubytování

příjemná vilová čtvrť , nedaleko centra. Pension je obklopen zelení, příjemné procházky a  velmi klidné místo.
autobusem č.5 směr Sedlec ( městská část )konečná zastaávka u kostela sv.Anny

Fotografie Wellness pension Rainbow ®

Wellness pension Rainbow ®
Zvětšit fotografii

Mapa Wellness pension Rainbow ®

Velká mapa