Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


UBYTOVÁNÍ BOHEMIA, ubytování Praha 9

Ubytování BOHEMIA nabízí levné ubytování v Praze a to jak pro jednotlivce, tak pro početnější skupiny. U nás máte možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru hotelnictví nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. Ať už se jedná o vybavení pokoje či příznivé ceny, náše ubytování je tou správnou volbou. Ubytování BOHEMIA nabízí levné ubytování v Praze a to jak pro jednotlivce, tak pro početnější skupiny. U nás máte možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje stanice metra "B" VYSOČANSKÁ, 500 m a několik tramvajovych a autobusovych spojeni. V našem ubytovacím komlexu je možnost připojení ZDARMA… Více… k internetu na vlastních noteboocích WIFI. Parkování je na 2 noci zdarma. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Naše mnohaleté zkušenosti, vybavení hotelu a ochotný personál nám umožňují uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a každodenní úklid. Příjemný personál na recepci rád zodpoví všechny Vaše případné dotazy.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 271 Kč za osobu na noc!

UBYTOVÁNÍ BOHEMIA - Vybavení pokojů

Přesvědčte se, že pobyt bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. Nezáleží na tom, zda se k nám chystáte na jednu noc či na delší pobyt, s našimi službami budete vždy spokojení.

UBYTOVÁNÍ BOHEMIA - Možnosti stravování

RESTAURACE a JÍDELNA je v k dispozici každý den, ceny jídla již od 60 Kč 

UBYTOVÁNÍ BOHEMIA - Okolí ubytování

O2 ARENA JE VZDÁLENA 500 M
autobusová zastávka Nádraží LibeňMHD - zastávka autobus/trolejbusAutobusy číslo: 136, 177, 183, 195tramvajová zastávka KabešovaMHD - zastávka tramvajeTramvaje číslo: 8, 25, 52vlaková stanice Praha-LibeňVlak - zastávka / nádražístanice metra Vysočanskámetro B

Fotografie UBYTOVÁNÍ BOHEMIA

UBYTOVÁNÍ BOHEMIA
Zvětšit fotografii

Mapa UBYTOVÁNÍ BOHEMIA

Velká mapa