Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Žabčice, ubytování Žabčice

Nově postavený čtyř hvězdičkový hotel v krásné jihomoravské krajině 20 km od Brna na trase na Bratislavu, Vídeň. Nabízíme 31 lůžek v 11 nadstandartně vybavených pokojích. Hotel je tvořen ubytovacím zařízením s privátním wellness centrem (sauna a vířivka), nekuřáckou restaurací s venkovní zahrádkou v atriu hotelu, dvěmi konferenčními místnostmi, které jsou vhodné jak pro soukromé rodinné oslavy, tak firemní jednání, školení a večírky, další součástí hotelu je i kuřácká pivnice s venkovní zahrádkou s dětským venkovním hřištěm. Nově postavený čtyřhvězdičkový hotel Žabčice je umístěn v centru obce Žabčice, 25 km od Brna. Nachází se ve středu obce, která je vstupní branou do vinařského kraje. Hotel je… Více… zajímavě architektonicky ztvárněn jako dřevostavba a poskytuje kvalitní ubytování spojené s wellness službami. Vyzkoušet můžete například vířivku, saunu nebo různé druhy masáží a peelingů. Příjemný pobyt lze spojit s výborným chuťovým zážitkem v naší hotelové resturaci, ke které patří i venkovní-letní zahrádka, další nedílnou součástí hotelu je i venkovní letní zahrádka s dětským hřištěm, náležející k pivnici. Při cestě za prací, lze využít i některou z našich dvou konferenčních místností. Každá je rozlišná v kapacitě počtu osob, lze je využít nejen k pracovním příležitostem, jako jsou firemní jednání, meetingy a večírky, ale za účelem rodinných oslav a obědů.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Žabčice - Nabízené služby

Pravidelně v hotelové restauraci a pivnici pořádáme tzv. jídelní hody, jedná se o kulinářské akce s určitou tématikou. Například Řízkový týden, Valentýnské menu, Zvěřinové hody, Hamburgerový víkend, týden plodů moře, speciality ze sladkovodních ryb a jiné.

Hotel Žabčice - Vybavení pokojů

Moderní hotel Žabčice nabízí ubytování ve dvou jednolůžkových pokojích s přistýlkou, čtyřech dvoulůžkových, jednom třílůžkovém pokoji a čtyřech apartmánech. Každý z pokojů je zařízen moderním nábytkem a součástí je televizor, vysokorychlostní připojení k internetu, lednice a samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení ( wc, umyvadlo, sprchový kout ). Celý hotel je bezbariérový, disponuje i jedním dvojlůžkovým bezbariérovým pokojem.K dispozci je zapůjčení dětské postýlky a domácim mazlíčkům je vstup povolen. Objekt moderního Hotelu Žabčice je nekuřácký.

Hotel Žabčice - Možnosti stravování

Naše nekuřácká restaurace a kuřácká pivnice Vám nabízí příjemné posezení s wifi připojením. Nabídneme Vám široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně, kvalitní výběr piva, moravských vín a širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Každý den v restauraci také podáváme polední menu. Pro setkání s přáteli nebo jen klidné posezení můžete využít také hotelovou vinárnu. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení, kde pro Vás pravidelně připravujeme grilované a uzené speciality.
Denně podáváme pro hotelové hosty snídaně.
I jako nehoteloví hosté k nám můžete zavítat ať už na pracovní či rodinný oběd, romantickou večeři, oslavu narozenin nebo prostě jen tak na vynikající jídlo…
Kapacita restaurace je 70 míst + 50 letní zahrádka.
Kapacita pivnice je 50 míst + 80 letní zahrádka.
Kapacita vinárny je 60 míst.
Prostory jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část.

Hotel Žabčice - Okolí ubytování

Hotel v obci Žabčice je snadno dostupný po dálnici směrem z Brna na Vídeň.
Žabčice jsou také pohodlně dostupné vlakem jak z Brna, tak z opačné strany z Břeclavi.

Fotografie Hotel Žabčice

Hotel Žabčice
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Žabčice

Velká mapa